Tajemnica dziwnych spodni Kylo Rena wyjaśniona!

Sergiusz Kurczuk
16.01.2018 13:19
Tajemnica dziwnych spodni Kylo Rena wyjaśniona! Fot. kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Pisaliśmy już o masce, włosach i klacie Kylo Rena. Czas na jego spodnie!

Film „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” przejdzie do historii kinematografii z wielu powodów. Jednym z nich jest postać Kylo Rena. Grany przez Adama Drivera czarny charakter jest niewątpliwie gwiazdą VIII epizodu kosmicznej sagi. Rian Johnson postanowił ukazać syna Hana Solo i Lei w zupełnie nowym świetle. I wcale nie chodzi o to, że Ren w końcu zrzucił maskę (dosłownie) pokornego sługi Snoke'a i pokazał swoje prawdziwe oblicze. Internet oszalał z powodu dziwnych scen, w których Kylo i Rey (Daisy Ridley) komunikują się za pomocą mocy. W jednej z nich, wnuk Lorda Vadera stoi... bez koszulki, za to z dziwnie podciągniętymi spodniami

Kylo Ren Fot. foto: kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Klata Kylo Rena

Uwagę fanów „Gwiezdnych Wojen” zwrócił oczywiście umięśniony tors Adama Drivera. Reżyser starał się wytłumaczyć, czemu postanowił ukazać bohatera w taki sposób. Chociaż sensownie uzasadnił swoją decyzję, internautom tak spodobał się fragment filmu z półnagim Kylo, że w mediach społecznościowych powstał #kylorenchallenge, w którym użytkownicy dzielili się własną interpretacją sceny z „Ostatnich Jedi”. Niewyjaśniona pozostała jedynie tajemnica wysoko podciągniętych gaci. Na pomoc spieszy Michael Kaplan, który zajmował się projektowaniem kostiumów do 8. części „Star Wars”. Okazuje się, że odpowiedź jest bardzo prozaiczna. Kostiumolog wyjaśnił swój pomysł na spodnie Kylo w rozmowie z Cinema Blend.

Świat „Gwiezdnych Wojen” to nie nasz świat. Kylo Ren nie jest jakimś hipsterem w opinających się na biodrach dżinsach. Pomyślcie o tym, jak fajny był zawadiacki Eroll Flynn, jako o punkcie odniesienia. Chowajcie pępek!

Trzeba przyznać, że odpowiedź Kaplana jest całkiem sensowna. Równie dobrze można by się zapytać o elementy garderoby innych bohaterów „Star Wars”. W końcu rzecz dzieje się dawno, dawno temu w odległej galaktyce. Nic dziwnego, że moda różni się od trendów panujących w XXI wieku na Ziemi. Poza tym dolna część wdzianka Kylo wydaje się bardzo praktyczna, szczególnie w okresie zimowym. Nikt nie chce mieć przecież problemów z nerkami! No i ten zawadiacki sznyt najsłynniejszego Robin Hooda w historii kina! Znając świat mody, kwestią czasu jest, kiedy podobne spodnie pojawią się w sieciówkach

Czy portki Kylo Rena powrócą z równie wysokim stanem w IX części „Gwiezdnych Wojen”? Będziemy musieli poczekać do grudnia 2019 roku, kiedy w kinach pojawi się finał trzeciej trylogii. Ale być może premiera filmu „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” przyniesie serię modowych pytań i odpowiedzi. Czy 25 maja 2018 roku dowiemy się w końcu, o co chodzi z tą kamizelką?!

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.