Tak będzie wyglądał Luke Skywalker w „Ostatnich Jedi”

Maciej Koprowicz
31.08.2017 12:50
Tak będzie wyglądał Luke Skywalker w „Ostatnich Jedi” Fot. Pacemaker Press / Splash News/EAST NEWS

Do premiery ósmego epizodu „Gwiezdnych wojen” zostało już tylko 3,5 miesiąca. Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących tego tak wyczekiwanego filmu – ujawniono właśnie wygląd jednego z głównych bohaterów „Ostatnich Jedi”.

W ósmym odcinku gwiezdnej sagi powróci na dobre Luke Skywalker. Jak starwarsowi fani pamiętają z poprzedniej części, „Przebudzenia mocy”, został on odnaleziony na planecie Ahch-To przez Rey. Rycerz Jedi, który pokonał w „starej trylogii” złowrogie Imperium, porzuci swe dobrowolne wygnanie i zajmie się szkoleniem obdarzonej Mocą dziewczyny.

Fabuła nowego filmu z galaktycznej sagi jest oczywiście utrzymywana w ścisłej tajemnicy. Twórcy prezentują jednak od czasu do czasu pewne szczegóły związane z „Ostatnimi Jedi”, które natychmiast rozpalają wyobraźnię fanów i zachęcają ich do kolejnych spekulacji. Właśnie ujawniono oficjalne zdjęcie Marka Hamilla jako Luke’a Skywalkera.

Nowy epizod „Gwiezdnych wojen” ma być jedną z najmroczniejszych części serii. Nowy Luke rzeczywiście wygląda na ponurego wojownika, w czarnym płaszczu z kapturem i z marsowym obliczem. Wizerunek rycerza poznaliśmy z dość zaskakującego źródła – trafiło na okładkę węgierskiego pisma „Mozimánia Magazin”. Przy tej okazji Mark Hamill na swoim Twitterze przemówił w języku naszych bratanków:

Choć premiera „Ostatnich Jedi” już 14 grudnia 2017, na dobrą sprawę wciąż wiemy o filmie niewiele. Do tej pory dostaliśmy jedynie oficjalny trailer, oficjalne wideo z planu i nieoficjalny zwiastun, który wyciekł do internetu. Na podstawie tych strzępków informacji fani próbowali określić nowy wizerunek Luke’a, ale dopiero teraz zobaczyliśmy jakieś konkrety. Natomiast wiemy już dokładnie, jak wyglądać będą Porgi, zabawne stworki przypominające krzyżówkę pingwina z chomikiem, które pojawią się u boku bohaterów filmu.

Płaszcze męskie - jakie wybrać?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.