Tak będzie wyglądała Batgirl w nadchodzącym filmie HBO Max. Zobaczcie Leslie Grace w kostiumie

17.01.2022 11:50
Tak będzie wyglądała Batgirl w nadchodzącym filmie HBO Max. Zobaczcie Leslie Grace w kostiumie Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Gwiazda nadchodzącego filmu "Batgirl" podzieliła się zdjęciem w kostiumie. Zobaczcie Leslie Grace w rudej peruce i fioletowym stroju superbohaterki.

Batgirl - tak będzie wyglądała główna bohaterka w nadchodzącym filmie

Chociaż nie wiemy zbyt wiele o nadchodzącym filmie "Batgirl", to gwiazda produkcji Leslie Grace postanowiła się podzielić pierwszym oficjalnym zdjęciem promocyjnym z nowego projektu DC Comics i HBO Max.

Polecamy

To przedstawia nam aktorkę w klasycznym fioletowym stroju z żółtą peleryną, który wygląda jakby był żywcem wyciągnięty z kart komiksów o Batgirl. Do tego Grace ma na sobie rudą perukę, więc efekt końcowy robi wrażenie. Zresztą zobaczcie sami:

Aktorka w podpisie zacytowała natomiast jeden z bardziej znanych monologów Batgirl, który pochodzi z serii "Year One":

Używam ich oczekiwań przeciwko im. To będzie ICH słaby punkt, nie mój. Niech wszyscy mnie nie doceniają... Kiedy ich garda jest opuszczona, a duma ich rozpiera, to wtedy skopię im tyłki.

Jak podaje portal Deadline, Michael Keaton oficjalnie dołączył do obsady filmu "Batgirl". Aktor oczywiście pojawi się jako Bruce Wayne/Batman, a na ekranie będą mu towarzyszyli potwierdzone wcześniej gwiazdy w postaci Leslie Grace, J.K. Simmonsa oraz Brendana Frasera. 

Polecamy

Z imprezy DC FanDome dowiedzieliśmy się, że historia będzie zainspirowana nowszymi komiksami. Reżyserami filmu zostali Adil El Arbi oraz Bilall Fallah ("Bad Boys for Life"), a scenariusz napisała Christina Hodson (która ma już na koncie m.in. "Birds of Prey" z Margot Robbie).

Premiera "Batgirl" odbędzie się jeszcze w 2022 roku, a produkcja ma być dostępna ekskluzywnie na HBO Max.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.