Tania zrzyna z „Annabelle” w zwiastunie horroru „Conjuring the Witch’s Doll”

Kamil Dachnij
13.07.2017 15:16
Tania zrzyna z „Annabelle” w zwiastunie horroru „Conjuring the Witch’s Doll” Fot. kadr z filmu

Ile to już razy widzieliśmy twórców, którzy próbują się dorobić się na czyimś sukcesie. 

Brytyjski horror wyreżyserowany przez Lawrence’a Fowlera to bez wątpienia bezczelna kopia spin-offu o demonicznej lalce z serii „Obecność”. Fabuła przedstawia się następująco: Ambitna młoda pisarka Adeline Gray wybiera się do odległej wioski angielskiej, aby odkryć tajemnicę morderstwa rodziny. Podczas swojego dochodzenia zauważa, że złowieszczo wyglądająca wiktoriańska lalka podąża za nią z pokoju do pokoju. Po tym, jak jej córka ginie bez śladu i dochodzi do niewytłumaczalnych wydarzeń, dochodzi do wniosku, że w lalce uwięziony jest pełny nienawiści duch, który chce pozostać sam. Desperacko poszukując przełomu w swojej karierze, Adeline niestrudzenie próbuje odnaleźć odpowiedzi, które wystawią jej życie na łaskę demonicznej zabawki.

Sfinansowany za pomocą platformy Kickstartera, „Conjuring the Witch’s Doll” swoją premierę będzie miał latem 2017 roku. Przypomnijmy, że mniej więcej w tym samym czasie, bo 11 sierpnia 2017 roku, do kin trafi „Annabelle: Narodziny zła”. Nie da się ukryć, że wytwórnia Up A Notch Productions w dość prosty sposób będzie próbowała obłowić się na sukcesie bardziej znanego filmu. Tego typu praktyki nie są rzecz jasna niczym nowym w świecie horroru – wystarczy sobie przypomnieć poczynania studia The Asylum, które na fali popularności „Transformersów” wypuściło tanią podróbkę pt: „Transmorphers”.

Jak się możemy spodziewać, w filmie zobaczymy mniej znaną obsadę -  m.in. Helen Crevel, Neila Hobbsa, Philipa Ridouta, Claire Carreno oraz Laylę Watts. Kto wie – być może mamy do czynienia jednym z tych filmów, które są tak złe, że aż dobre.  

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.