Taron Egerton i Scarlett Johansson wystąpią w absurdalnym "Little Shop of Horrors"? Pojawiły się przecieki

31.01.2020 14:46
Foto: Invision/Invision/East News|undefined Fot. Invision/Invision/East News

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, w odświeżonej wersji "Little Shop of Horrors" mamy szansę zobaczyć gwiazdy "Rocketmana" i "Avengers".

Remake "Little Shop of Horrors" zapowiedziany został już w 2016 roku. Wygląda na to, że przygotowania do jego realizacji w końcu ruszyły, a twórcy rozpoczęli kompletowanie obsady. Full Circle Cinema donosi, że do głównej roli rozważany jest angaż gwiazdora filmu "Rocketman" - Tarona Egertona.

Taron Egerton i Scarlett Johansson w remake'u "Little Shop of Horrors"?

Pogłoskę potwierdził Jeff Sneider z portalu Deadline. Co więcej, dodał on, że propozycję roli Audrey otrzymała sama Czarna Wdowa, czyli Scarlett Johansson. Do Audrey II przymierzany jest z kolei Billy Porter.

"Little Shop of Horrors" zadebiutował w formie broadwayowskiego musicalu. W późniejszych latach został dwukrotnie przeniesiony na ekran - w 1960 roku jako "Sklepik z horrorami" oraz w roku 1986, przez Franka Oza, jako "Krwiożercza roślina". Za najnowszą wersję absurdalnego horroru komediowego odpowiedzą Greg Berlanti jako reżyser i Matthew Robinson jako scenarzysta.

Zobacz też: Top 21 - najbardziej absurdalne horrory w dziejach

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.