Taron Egerton jako Elton John na pierwszym zdjęciu z filmu „Rocketman”

Sergiusz Kurczuk
28.09.2018 10:45
Taron Egerton jako Elton John na pierwszym zdjęciu z filmu „Rocketman” Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Twórcy filmu „Rocketman” zaprezentowali pierwsze zdjęcie przedstawiające Tarona Egertona jako młodego Eltona Johna. 

W roku 2019 fani Eltona Johna będą mieli powód do radości. Nie tylko z powodu występu muzyka w Polsce, ale również dzięki filmowi biograficznemu „Rocketman” w reżyserii Dextera Fletchera. W głównej roli zobaczymy gwiazdę serii „Kingsman” i nadchodzącej adaptacji Robin HoodaTarona Egertona. W filmie zobaczymy część życiorysu brytyjskiego muzyka. Ważnym wątkiem będzie również wieloletnia współpraca Eltona Johna z Berniem Taupinem, w którego wcieli się Jamie Bell. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie Egertona w głównej roli. 

„Rocketman” - Taron Egerton jako Elton John

Młody aktor pracował wcześniej z Fletcherem przy innej biografii - „Eddie zwany Orłem”. Jak Egerton prezentuje się jako Elton John?

Rocketman Fot. foto: materiały promocyjne

Trzeba przyznać, że podobieństwo jest uderzające. Film „Rocketman” skupi się na rozwoju kariery Johna. Zobaczymy jego początki w branży muzycznej i drogę, którą przeszedł, zanim stał się jedną z największych gwiazd brytyjskiej muzyki rozrywkowej. Produkcja rozpocznie się od czasów, w których młody Elton John pobierał naukę w Królewskiej Akademii Muzycznej. Zdjęcie jest zapowiedzią zbliżającego się zwiastuna filmu, który trafi do sieci już 1 października 2018 roku. 

„Rocketman” - kiedy premiera?

Producentem „Rocketmana” jest Matthew Vaughn, który wyreżyserował serię „Kingsman”. W pozostałych rolach wystąpią między innymi Bryce Dallas HowardRichard Madden i Steven Mackintosh. Światowa premiera filmu została zaplanowana na 16 maja 2019 roku. „Rocketman” trafi do polskich kin dopiero 28 czerwca 2019 roku. To nie pierwsza biografia słynnego muzyka w reżyserii Fletchera, którą niebawem będzie nam dane zobaczyć. 2 listopada 2018 roku pojawi się film „Bohemian Rhapsody”

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.