Taron Egerton potwierdził, że nie wystąpi w kolejnym filmie z serii "Kingsman"

Kamil Kacperski
08.11.2018 12:11
Eggsy Kingsman|undefined Fot. kadr z filmu

Aktor obecnie jeździ po świecie i promuje swoją nadchodzącą produkcję "Robin Hood". W jednym z wywiadów udzielonych podczas promo-touru wyjawił, że na pewno nie pojawi się w kolejnym filmie "Kingsman". 

Pierwsze dwa filmy z serii "Kingsman" skupiały się na przygodach młodego super-szpiega o pseudonimie Eggsy. Właśnie w tej roli występował Taron Egerton, dla którego produkcja Matthew Vaughna była wręcz kluczem do sławy. Dzięki niej, aktor dostał propozycje występów w takich filmach jak "Robin Hood", czy nadchodzący "Rocketman", który będzie biografią samego Eltona Johna.

W wywiadzie udzielonym Yahoo UK w ramach promocji filmu "Robin Hood", Egerton potwierdził, że nie pojawi się w kolejnej produkcji z serii "Kingsman". Aktor nie był pewien, czy może się wypowiedzieć na ten temat, ale postanowił rozwiać plotki raz na zawsze:

Nie wiem czy to dla was gorący news i wydaje mi się, że mogę o tym mówić, ale nie wystąpię w następnym filmie z serii "Kingsman". 

Kto wystąpi w prequelu Kingsman 3?

Na szczęście aktor wyjawił, że jego przygoda z serią się jeszcze nie skończyła, ponieważ następny film Matthew Vaughna ma być prequelem serii:

To nie oznacza, że już nigdy nie zagram w "Kingsmanie". Kilka dni temu widziałem się w Matthew Vaughnem i wciąż razem pracujemy. Tylko nie będę mu towarzyszył na jego następnej wycieczce do tego świata.

Nowa produkcja, w której nie zobaczymy Eggsy'ego, ma być rzekomo osadzona w czasach I Wojny Światowej i skupi się na pokazaniu początków organizacji Kingsman, do której należy bohater Egertona. Jeden z bohaterów ma być grany przez Ralpha Finnesa, a w prequelu raczej nie pojawią się zatem żadne postaci, które poznaliśmy w dwóch dotychczasowych filmach "Kingsman". W produkcji pojawi się Rasputin, którego ma rzekomo zagrać Brad Pitt.

Kiedy premiera nowego filmu Kingsman?

We wrześniu 2018 roku dowiedzieliśmy się że "niezatytułowany film Kingsman" ma trafić do kin 8 listopada 2019 roku. Teraz wiemy, że nie będzie to kontynuacja przygód Eggsy'ego i spółki, ale prequel, który kilka miesięcy wcześniej zapowiedział Vaughn. Tarona Egertona zobaczymy na ekranach kin już 29 listopada 2018 roku w filmie "Robin Hood". Natomiast 28 czerwca 2019 roku do kin trafi biografia Eltona Johna pt. "Rocketman", w której aktor wcieli się w tytułowego muzyka.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.