Ten detal umknął uwadze wiernych fanów Thora. Sprawdź, czy Ty go dostrzegłeś

23.06.2020 10:47
Ten detal umknął uwadze wiernych fanów Thora. Sprawdź, czy Ty go dostrzegłeś Fot. . East News

Chris Hemsworth gra postać Thora w Marvel Cinematic Universe już od 2011 roku. Teraz jeden z fanów dostrzegł, że już pierwszy film zapowiedział jedno z bardziej dramatycznych wydarzeń finału trylogii. Wy też to dostrzegliście?

Film „Thor” w reżyserii Kennetha Branagha pojawił się na ekranach kin w 2011 roku, zyskując umiarkowaną przychylność widzów i krytyków, wprowadzają jednak postać Thora do Uniwersum Marvela w sposób, który kazał publiczności cieszyć się na jego pojawienie się w filmie „Avengers”.

Następnie Thor zawitał w filmie „Thor: The Dark World”, który powszechnie uznawany jest za jeden z najgorszych filmów MCU. Następny był już film „Thor: Ragnarok”, który natomiast jest szeroko uznawany nie tylko jako najlepsza część przygód Boga Piorunów, ale też jeden z najlepszych filmów Marvel Cinematic Universe w ogóle. 

Przeczytaj także

Zapowiedź przyszłych wydarzeń

W filmie „Thor Ragnarok” nastąpił też dramatyczny obrót wypadków, który mógł zaskoczyć widzów. A przynajmniej tych, którzy nie oglądali uważnie poprzednich części. Okazuje się bowiem, że wierny fan adaptacji komiksów Marvela dostrzegł pewien ciekawy detal, który już w pierwszym filmie zapowiedział taki obrót wydarzeń.

Mowa o oku Thora i fakcie, że w filmie „Thor: Ragnarok” traci je w wyniku walki. Okazuje się, że taki obrót wydarzeń zapowiedziany został już w pierwszym filmie, gdy bohater miał mocno poharatany policzek, dokładnie wzdłuż linii oka, a następnie dwukrotnie zapowiedziano taki los bohatera w kolejnych filmach z serii.

Przeczytaj także

Odkrycie fana

Odkrycie fana na Twitterze skomentowało już wiele osób, które są zaskoczone, że tak wyraźna zapowiedź przyszłych wydarzeń umknęła wcześniej ich uwadze.

Przeczytaj także

Jaka przyszłość czeka Thora?

Najnowszy, czwarty film z serii, zatytułowany: „Thor: Love and Thunder” ma trafić na ekrany już … 2022 roku. Wiemy już, że na planie pojawić ma się Natalie Portman, a słuchy mówią, że może to oznaczać, że jej bohaterka przejmie schedę po Thorze, stając się Lady Thor, tak jak miało to miejsce w komiksach. Biorąc pod uwagę, że Portman pojawiła się na zeszłorocznym Comic-Conie dosłownie dzierżąc młot Mjolnir w swoich dłoniach, wszystko wskazuje na to, że tak właśnie potoczą się losy bohaterki.

Czytaj takżeFan "Gwiezdnych Wojen" zmienił Luke Skywalkera w kobietę. Mark Hamill jest na tak.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.