„Terminator 2: Dzień sądu” w wersji GTA V

Kamil Dachnij
15.05.2017 14:28
„Terminator 2: Dzień sądu” w wersji GTA V Fot. kadr z filmu

Pewni rosyjscy fani arcydzieła Jamesa Camerona dokonali karkołomnej pracy i odtworzyli go w Grand Theft Auto V. Obejrzyjcie film w grze. 

„Terminator 2: Dzień sądu” z 1991 roku to jeden z najwybitniejszych filmów akcji w historii. Rzadki okaz kina blockbusterowego, gdzie każdy element idealnie ze sobą współgra, włącznie z muzyką Guns N’ Roses. Idąc dalej, aniżeli w pierwszej części Terminatora, reżyser James Cameron zmaksymalizował spektakl większymi wybuchami, strzelaninami i pościgami. Film nie stracił nic ze swojej świeżości. Nawet ówczesne CGI było tak dobre, że do dziś nie kłuje aż tak w oczy.

Obraz pozostaje nieustanną inspiracją, czego najlepszym przykładem jest chociażby teledysk, o którym pisaliśmy w zeszłym roku. Jednak rosyjscy YouTuberzy z kanału Kramer’s Media wpadli na szalony pomysł i odtworzyli sporą część drugiego Terminatora w Grand Theft Auto V. Ich wersja trwa godzinę i zawiera większość najlepszych scen z filmu. Z racji długość oryginału, twórcy filmiku musieli wyciąć duże połacie historii, ale wszyscy doskonale ją znamy, zatem nie powinno być problemu z ogarnięciem. Kuriozalnym elementem jest fakt, że słyszymy oryginalne audio oraz rosyjski dubbing jednocześnie. Zobaczcie ich pracę:

Terminator 2 doczekał się ostatnio wersji trójwymiarowej, więc okazja jest jak najlepsza, by ponownie sobie przypomnieć ten kultowy film. 

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.