Terminator 6 zignoruje wydarzenia 3 poprzednich części

Kamil Kacperski
29.09.2017 11:38
Terminator 6 zignoruje wydarzenia 3 poprzednich części Fot. materiały prasowe

James Cameron i Tim Miller zdradzają, że film będzie osadzony na osi czasu pierwszych dwóch części.

Ostatnio głośno było o tym, że Arnold Schwarzenegger powiedział, iż niezatytułowany oficjalnie Terminator 6 będzie ignorował wydarzenia z części 5, czyli „Genisys”. Jak się jednak okazuje, były gubernator Kalifornii podał niepełną informacje.

Tim Miller i James Cameron potwierdzili w ostatniej rozmowie z portalem The Hollywood Reporter, że film jest kontynuacją „Terminatora 2: Dnia Sądu”. Poniżej możecie zobaczyć pełną rozmowę:

Miller i Cameron powiedzieli, że Terminatory to maszyny, które są zdolne do uczenia się nowych rzeczy. Możemy więc się spodziewać, że ten fakt będzie eksplorowany w następnym filmie. Twórcy nie chcieli zdradzić jednak większej ilości szczegółów.

Wiemy na pewno, że do obsady filmu wróci Linda Hamilton, która grać będzie Sarę Connor. To pierwszy raz od 1991, czyli premiery „T2: Dnia Sądu”, kiedy aktorka spotka się na planie z Arnoldem Schwarzeneggerem.

Nam pozostaje jedynie czekać na pierwszy zwiastun, ponieważ potwierdzono już, że film premierę będzie miał 26 lipca 2019 roku. Trochę jeszcze poczekamy, więc warto w jakiś produktywny sposób spędzić czas, np. krytykując Wonder Woman.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.