Tessa Thompson jest dziewczyną telemarketera w zwiastunie filmu „Sorry to Bother You”

Kamil Kacperski
18.05.2018 14:29
Tessa Thompson jest dziewczyną telemarketera w zwiastunie filmu „Sorry to Bother You” Fot. materiały prasowe

W produkcji o odnoszącym sukcesy telefonicznym sprzedawcy Cassiusie (Lakeith Stanfield), wystąpią również: Terry Crews, Armie Hammer, Patton Oswalt, David Cross, a także Danny Glover. Szykuje się naprawdę zabawny film. 

Cassius Green to niespełniony i nieszczęśliwy facet, który mieszka w garażu swojego wujka (Terry Crews) ze swoją dziewczyną Detroit (w tej roli Tessa Thompson). Mężczyzna znajduje pracę w telemarketingu, zajmując pozycję telefonicznego sprzedawcy. Po kilku nieudanych rozmowach z klientami, z pomocą przychodzi mu kolega z pracy, Langston (Danny Glover), który podpowiada młodemu, by ten zaczął używać swojego „białego głosu”.

Okazuje się, że dzięki owemu „białemu głosowi” (którym jest David Cross), Cassius szybko zaczyna odnosić ogromne sukcesy i w przeciągu kilku miesięcy zarabia ogromne pieniądze, co pozwala mu i Detroit wynieść się z garażu jego wujka i zamieszkać we własnym apartamencie. Jednak okazuje się, że tak naprawdę pieniądze szczęścia nie dają:

Od zera do milionera

W filmie występuje jeszcze Armie Hammer, który gra jednego z kolegów z pracy Cassiusa, Steve'a Lifta. Pojawia się również znany z „The Walking Dead” Steven Yeun. On również wciela się w telemarketera o pseudonimie Squeeze. Reżyserem oraz scenarzystą produkcji jest Boots Riley, który zdobył popularność jako raper o tym samym pseudonimie. 

Według twórców, „Sorry to Bother You” ma nie tylko śmieszyć swoim czarnym i absurdalnym humorem, ale również być swojego rodzaju komentarzem społecznym. Riley w scenariuszu starał się zawrzeć takie tematy, jak: mass media, aktywizm i ruchy społeczne, problemy z minimalną płacą, wyścig szczurów i korporacyjne manewrowanie, ale również i policyjna brutalność.

Premiera filmu Sorry to Bother You

Film „Sorry to Bother You” zadebiutuje w kinach już 13 lipca 2018 roku. Pójdziecie do kin zobaczyć tę gwiazdorską obsadę?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.