"The Batman": Colin Farrell zagra Pingwina?

06.11.2019 08:59
Colin Farrell|undefined Fot. Lumeimages.com/Photoshot/East News

Według najnowszych doniesień Colin Farrell prowadzi rozmowy z Warner Bros. na temat ewentualnej roli w filmie "The Batman". Ma się w cielić w jednego z klasycznych złoczyńców. 

Film "The Batman" zaczyna nabierać kształtów. Powoli klaruje się główna obsada nadchodzącej produkcji w reżyserii Matta Reevesa. Najnowsze informacje zdradzają, że Colin Farrell ma wcielić się w Pingwina - jednego z klasycznych wrogów Mrocznego Rycerza. To dość interesujący wybór aktora do roli Oswalda Cobblepota.

"The Batman" - Colin Farrell jako Pingwin?

Jak podaje Deadline, trwają negocjacje hollywoodzkiego gwiazdora i twórców solowej produkcji o Batmanie. Do tej pory pojawiło się kilka propozycji aktorów, którzy mieliby się wcielić w Pingwina. Wśród nich znaleźli się między innymi Andy Serkis i Seth Rogen. Nowe informacje sugerują jednak, że przedstawiciele Warner Bros. zdecydowali się pójść w zupełnie innym kierunku. Nie wybrano aktora charakterystycznego, ale gwiazdora, który jest uznawany za niezwykle atrakcyjnego. To dość ciekawe podeście do postaci, która w komiksach nie grzeszyła urodą. W filmie "Powrót Batmana" grał go Danny DeVito.

Przeczytaj także

Nie oznacza to jednak, że Serkis pożegna się z produkcją. Zamiast walczyć z Batmanem, będzie mu pomagał. To samo źródło doniosło, że gwiazdor "Władcy Pierścieni" i nowej "Planety małp" zagra Aflreda Pennywortha i tym samym dołączy do takich aktorów jak Michael Gough, Michael Caine i Jeremy Irons. Alfred to wierny lokaj Bruce'a Wayne'a, który nie tylko zajmuje się rezydencją, ale tez pilnuje sekretów swojego panicza, a po śmierci Thomasa i Marthy, był dla niego jak ojciec.

Przeczytaj także

To kolejne osoby, które dołączyły do obsady filmu "The Batman". W roli tytułowej zobaczymy Roberta Pattinsona. W Catwoman wcieli się Zoe Kravitz, Riddlerem ma być Paul Dano. Natomiast według informacji z sierpnia 2019 roku Jeffry Wright wystąpi jako komisarz Gordon.

Przeczytaj także

 

"The Batman" - kiedy premiera?

Film, który miał się ukazać kilka miesięcy temu, przeszedł długą drogę od początkowego pomysłu, do momentu, w którym jest teraz. Początkowo reżyserem i odtwórcą Batmana miał być Ben Affleck. Aktor stopniowo wycofywał się z przedsięwzięcia i ostatecznie pieczę nad filmem przejął Reeves, a rolę Mrocznego Rycerza otrzymał Pattinson. "The Batman", opowiadający o młodości superbohatera ma trafić do kin 25 czerwca 2021 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Batman jest toksyczny i rujnuje DC? Tak twierdzi komiksowy twórca

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.