"The Batman" doczekał się nowego zwiastuna. Film zapowiada się świetnie

18.10.2021 10:22
"The Batman" doczekał się nowego zwiastuna. Film zapowiada się świetnie Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

Podczas imprezy DC Fandome 2021 mieliśmy okazję zobaczyć sporo materiałów z nadchodzących filmów od DC Comics - najważniejszym z nich był zwiastun "The Batman", który podbił serca fanów.

The Batman - zobaczcie nowy zwiastun filmu

Jest mrocznie, niebezpiecznie i bardzo brutalnie - w sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "The Batman" z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Nowy materiał skupia się bardziej na przeciwnikach/złoczyńcach. Wideo rozpoczyna się od sceny z Riddlerem, potem widzimy Kobietę-Kot, która nawiązuje typową dla siebie relację z Batmanem, a potem poznajemy jeszcze Pingwina.

Polecamy

Ten jest bohaterem absolutnie genialnej sceny, która kończy nam zwiastun. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego materiału, to zobaczcie wideo z "The Batman" poniżej:

Polecamy

W filmie "The Batman" oprócz Roberta Pattinsona pojawią się m.in. Colin Farrell jako Pingwin, Paul Dano jako Człowiek-Zagadka, Zoe Kravitz jako Kobieta-Kot, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako Gil Colson, Jayme Lawson jako Bella Real, Barry Keoghan jako funkcjonariusz Stanley Merkel, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth i Jeffrey Wright jako komisarz Jim Gordon.

Film "The Batman" ma zadebiutować w kinach już 4 marca 2022 roku. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.