"The Batman" - zobaczcie Roberta Pattinsona i Colina Farrella na zdjęciach z planu

07.01.2020 09:22
Robert Pattinson|undefined Fot. Invision/Invision/East News

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu "The Batman", na których możemy pierwszy raz zobaczyć Roberta Pattinsona w roli młodego Batmana/Bruce'a Wayne'a. Reżyser Matt Reeves potwierdził również kolejną gwiazdę filmu.

Rozpoczęły się zdjęcia do wyczekiwanego "The Batman" z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Ekipa filmowa pracuje obecnie w Londynie na lokacjach, więc czujni paparazzi i przechodnie postanowili zrobić kilka zdjęć  z planu. Te trafiły do sieci i dzięki nim możemy po raz pierwszy zobaczyć Roberta Pattinsona w roli Bruce'a Wayne'a. Niestety, na razie nie pojawił się w stroju Batmana. 

Batman - pierwsze zdjęcia z planu filmu z Robert Pattinsonem

Nie mniej, Pattinson niewątpliwie wygląda elegancko i szykownie na motorze w środku Londynu. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z "The Batman":

Przeczytaj także

Na kolejnych zdjęciach widzimy natomiast... Pingwina, a właściwie Colina Farrella w siwej peruce, z parasolem w rękach. Wiadomość o obsadzeniu aktora w roli legendarnego przeciwnika Batmana została potwierdzona na Twitterze przez reżysera filmu, Matta Reevesa. Zdjęcia z planu "Batmana" nie są zbyt wysokiej jakości, nie mniej warto się z nimi zapoznać:

Niestety, na razie nie poznaliśmy szczegółów fabuły filmu "The Batman". Wiemy natomiast, że obsada produkcji jest naprawdę imponująca. Oprócz Pattinsona i Farrella w filmie zobaczymy też: Zoe Kravitz, Andy'ego Serkisa, Paul Dano, John Turturro, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard. Produkcja ma zadebiutować w lipcu 2021 roku.

Zobacz także: Oficjalny trailer "The Gentlemen" już w sieci. Matthew McConaughey w nowym filmie Guya Ritchiego

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.