"The Batman" zostanie ponownie opóźniony? Twórcy nie wykluczają takiej możliwości

11.01.2022 11:17
"The Batman" zostanie ponownie opóźniony? Twórcy nie wykluczają takiej możliwości Fot. SplashNews.com/East News

Niedługo w kinach pojawi się "The Batman" z Robertem Pattinsonem w rolach głównych - a przynajmniej taką mamy nadzieję, bo włodarze Warner Bros. zastanawiają się nad przełożeniem premiery produkcji.

The Batman - czy premiera filmu znów zostanie przełożona?

Obecnie to właśnie "The Batman" Matta Reevesa jest najbardziej wyczekiwaną produkcją kinową na świecie. Niedawno Sony postanowiło opóźnić premierę "Morbiusa" z Jaredem Leto, co spowodowało, że dziennikarze i fani zaczęli się zastanawiać, czy podobnie nie stanie się z nową produkcją DC Comics z Robertem Pattinsonem - zwłaszcza, że pandemia nie odpuszcza.

Polecamy

Już teraz wiemy, że "The Batman" pojawi się na HBO Max już w kwietniu 2022 roku, więc szefostwo Warner Bros. może skusić się na pokazanie filmu jednocześnie i w kinach i w swoim serwisie (jak miało to miejsce w przypadku ich każdego filmu w 2021 roku). A przynajmniej tak sądzą fani - szef Warner Bros. Jason Kilar wyjaśnił w rozmowie z Puck, że nie zamierzają niczego zmieniać:

Definitywnie zwracamy uwagę na to, co się dzieje z Omicronem i pandemią tak ogólnie. Czujemy się jednak dobrze z naszą datą premiery. Sprawa jest rozwojowa i wszystko może się jednak zmienić.

Polecamy

Pamiętajmy, że nie byłaby to pierwsza obsuwa filmu "The Batman" - produkcja pierwotnie miała zadebiutować w wakacje 2021 roku. Pandemia spowodowała jednak opóźnienia w pracy na planie i twórcy nie byli w stanie zrealizować zdjęć w planowanym terminie. 

W filmie "The Batman" główne role zagrają Robert Pattinson, Zoe Kratitz, Colin Farrell, Andy Serkis i Jeffrey Wright. Produkcja zadebiutuje 4 marca 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.