Fred Durst z Limp Bizkit stworzył film "The Fanatic". John Travolta w zwiastunie jest nie do pozniania

26.07.2019 13:48
Fot. YouTube/Movie Trailers Source

"The Fanatic" to film wokalisty zespołu Limp Bizkit, Freda Dursta. Główną rolę w filmie gra John Travolta. Sądząc po zwiastunie, współpraca obu panów była bardzo owocna.

W sieci pojawił się zwiastun filmu "The Fanatic". Jest to produkcja wyreżyserowana przez wokalistę zespołu Limp Bizkit, Freda Dursta. W roli głównej w filmie wystąpi John Travolta. Musimy przyznać, że aktor na potrzeby produkcji zmienił się nie do poznania. Zobaczcie koniecznie zapowiedź filmu.

Zobacz także: Nie żyje gwiazda "Grease"? Aktorka skomentowała sprawę: "Pogłoska o mojej śmierci była mocno przesadzona"

"The Fanatic": John Travolta nie do poznania

 Thriller "The Fanatic" opowiadać będzie o psychofanie słynnego aktora filmów akcji. To współczesna opowieść, w której dużą rolę odegrają media społecznościowe. W filmie nie zabraknie solidnej dawki czarnego humoru.

Przeczytaj także

W produkcji główną rolę gra John Travolta, który na jej potrzeby zmienił się nie do poznania. Oprócz niego w filmie występują również: Devon Sawa oraz Ana Golja

Na brudnych ulicach Hollywood, owładnięty obsesją na punkcie celebrytów duży chłopiec czuje się urażony przez swoją ulubioną gwiazdę kina podczas rozdawania autografów. Wówczas rozpoczyna szaleńczą pogoń, aby otrzymać odpowiedź od swojego idola. Prowadzi to do włamania do domu i bardzo długiej nocy, która nieodwracalnie zmieni życie obu mężczyzn - mówi muzyk o swoim filmie.

Fred Durst dodaje również, że scenariusz do filmu tworzył przez 10 lat i jest on oparty na prawdziwych wydarzeniach z jego życia. John Travolta natomiast w jednym z wywiadów powiedział, że praca z muzykiem była jedną z najlepszych w jego karierze.

"The Fanatic" 30 sierpnia pojawi się w amerykańskich kinach. Następnie film trafi na platformy VoD.

Zobacz także: John Travolta: Najlepsze filmy, w których zagrał John Travolta. "Pulp Fiction", "Grease"

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.