"The Flash" - w filmie pojawi się Supergirl. Pierwsze zdjęcia z planu produkcji

21.06.2021 12:06
"The Flash" - w filmie pojawi się Supergirl. Pierwsze zdjęcia z planu produkcji Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Niedawno ruszyły zdjęcia do filmu "The Flash". Te odbywają się na ulicach Londynu, dzięki czemu do sieci trafiły zdjęcia i filmiki z planu nadchodzącej produkcji.

The Flash - oto zdjęcia i filmiki z planu produkcji od DC Comics

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu filmu "The Flash". Te odbywają się w Londynie, podobnie zresztą jak nagrania do nadchodzącej produkcji "The Batman" z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Nowe kadry z planu "The Flasha" prezentują nam samochód, który po prostu musi należeć do Batmana, Sashę Calle w roli Supergirl, a także taksówki i autobusy z napisem "Central City" i wizerunkiem Wonder Woman.

Poniżej możecie zobaczyć autko, które prawdopodobnie należy do Batmana - czarna sportowa fura za bardzo duże pieniądze? Nie ma po prostu innej możliwości:

Tak jak wspomnieliśmy, kolejna w kolejności jest Sasha Calle w roli Supergirl. Aktorka ma ciemne włosy, przez co możemy się zastanawiać, czy aby na pewno wcieli się w Karę Zor-El (która od niemalże zawsze jest blondynką), czy może Larę Lane-Kent. Tego dowiemy się wkrótce:

Bardzo ładny jest natomiast ostatni obrazek - ten prezentuje nam bowiem taksówki z Central City, a także autobus promujący Central City Children's Fund. A kto jest ambasadorką organizacji? Sama Wonder Woman/Gal Gadot, co pokazuje nam, że film jak najbardziej będzie połączony z poprzednimi produkcjami ze świata DC Comics. I bardzo dobrze:

Film "The Flash" ma być pod koniec czerwca 2021 roku nagrywany w Szkocji, więc możemy się spodziewać, że w sieci pojawią się kolejne zdjęcia i filmy z planu produkcji. Obraz ze świata DC Comics ma zadebiutować w kinach w listopadzie 2022 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.