"The French Dispatch": co wiemy o najnowszym filmie Wesa Andersona?

19.09.2019 14:31
Foto: Shooting Star/Sipa USA/East News|undefined Fot. Shooting Star/Sipa USA/East News

Należycie do fanów Wesa Andersona i poszukujecie informacji o jego najnowszym dziele? Oto wszystko co wiem o "The French Dispatch".

Wes Anderson to jeden z najbardziej cenionych współczesnych reżyserów. Nic zatem dziwnego, że na jego najnowszy film fani czekają z zapartych tchem. Co na obecną chwilę wiemy o produkcji? Oto wszystkie dostępne informacje, związane z "The French Dispatch".

"The French Dispatch" - fabuła nowego filmu Wesa Andersona

"The French Dispatch" ma być swojego rodzaju listem miłosnym od reżysera dla dziennikarzy. Akcja filmu ma się rozgrywać w latach 50., głównie we francuskim miasteczku Angoulême. Głównym bohaterem filmu ma być amerykański dziennikarz, który próbuje stworzyć we Francji własną gazetę i pisać o rzeczach dla niego ważnych.

Przeczytaj także

"The French Dispatch" - obsada

Obsada "The French Dispatch" prezentuje się wyśmienicie. Na ekranie zobaczymy aż 6 laureatów Oscara. Nie zabraknie również ulubieńców Andersona. W obsadzie znaleźli się: Timothée Chalamet, Léa Seydoux, Benicio del Toro, Elisabeth Moss, Frances McDormand, Jeffrey Wright, Saoirse Ronan, Willem Dafoe, Kate Winslet, Christopher Waltz, Rupert Friend, Bill Murray, Tilda Swinton, Adrien Brody, Owen Wilson i Jason Shwartzman.

"The French Dispatch" - premiera

Dokładna data premiery nowego filmu Wesa Andersona nie jest na ten moment znana. Wiemy jedynie, że "The French Dispatch" zadebiutuje w 2020 roku.

Zobacz też: "Ida" Pawła Pawlikowskiego została uznana jednym ze stu najlepszych filmów XXI wieku według "Guardian". Które miejsce zajęła?

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.