„The Predator” wejdzie na plan w 2016

Robert Skowronski
09.05.2016 08:09
„The Predator” wejdzie na plan w 2016 Fot. kadr z filmu

Na wypadek, gdybyście się martwili o los filmu „The Predator”, to możecie być spokojni. Projekt wkrótce wejdzie w fazę produkcji.

Scenariusz obrazu został napisany przez Freda Dekkera i Shane'a Blacka, który jest też reżyserem dzieła. Całość ma być zupełnie nową historią, nie zaś remakiem filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem z 1987 roku. „The Predator” trafi do kin w marcu 2018, zaś plan zdjęciowy ma ruszyć jeszcze w 2016 roku, dokładniej w październiku.

O swoim nowym projekcie opowiedział reżyser obiecując spektakularne widowisko:

Film będzie czymś większym od poprzednich odsłon. Możecie się spodziewać prawdziwego wydarzenia. Przekonywanie studia zajęło trochę czasu, bo wcześniej był przewidziany budżet z góry na kilka części. Kontynuacja była czymś pewnym. Nie towarzyszyło temu jednak poczucie obcowania z filmowym wydarzeniem. Ludzie myśleli sobie: „Rozumiem, że wychodzi kolejny „Predator” - może go zobaczymy, a może nie”.

W kwestii scenariusza wiemy jedynie, że będzie się rozgrywał w czasach współczesnych. Czego więcej możemy się spodziewać na ekranie? Kilka informacji wyjawił producent dzieła, John Davis:

Sposób pisania i perspektywa są niezwykle świeże. Dostaniecie coś, czego się nie spodziewacie. Stwierdzicie, że to najbardziej rozrywkowy sposób na wymyślenie od nowa serii filmowej.

Wiele osób z pewnością liczy na to, że w filmie pojawi się Arnold Schwarzenegger. Shane Black wypowiedział się na ten temat dając fanom serii nadzieję na to, że w produkcję zaangażuje się były gubernator Kalifornii:

Nic o tym nie mówiliśmy, bo nie jestem do tego uprawniony. Nie wyjawiliśmy też szczegółów scenariusza - tego również nie mogę uczynić. Co do obsadzenia w filmie Arnolda, to jest to zdecydowanie coś na co liczymy. Wraz z rozwojem projektu i nabieraniem przez niego kształtu zdecydujemy jaki będzie najlepszy sposób, aby oddać honor tradycji pierwszego filmu i nie tylko.

Wiemy za co kto na pewno pojawi się w filmie Shane'a Blacka. Tą osobą jest raper i aktor 50 Cent, który sam zdradził, że zagra w tej produkcji:

Pracuję nad kilkoma nowymi projektami. Słyszeliście o filmie „The Predator”? Tego lata będę częścią tego filmu.

Nowe doniesienia dotyczące „The Predator”, które wyszły z ust Blacka, zostały wyciągnięte od reżysera podczas promocji jego ostatniego dzieła, czyli „Nice Guys. Równi goście”. W filmie występują Russell Crowe i Ryan Gosling, a całość mieści się w gatunku komedii kryminalnej.

Czekacie na „The Predator”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.