"The Simpsons": Kevin Feige i bracia Russo wystąpią gościnnie w nadchodzącym odcinku serialu

25.10.2019 13:59
The Simpsons|undefined Fot. kadr z serialu The Simpsons

W najnowszym odcinku serialu The Simpsons zobaczymy występ gościnny twórców z Marvel Studios odpowiedzialnych za sukces filmów o Avengers.

Na taki crossover czekali wszyscy fani Marvela i Simpsonów! Już niedługo w miasteczku Springfield zagoszczą twórcy MCU - Kevin Feige oraz bracia Russo odpowiedzialni za dwie ostatnie części "Avengers".

"The Simpsons" -  Kevin Feige i bracia Russo wystąpią w serialu

Jak donosi TVLine, Anthony i Joe Russo wystąpią w roli producentów wykonawczych, którzy pozwolą Bartowi zobaczyć fragment nieopublikowanego sequela popularnego filmu superbohaterskiego "Vindicator". Stanie się tak, ponieważ syn Homera zostanie przez przypadek wzięty za śmiertelnie chore dziecko.

Przeczytaj także

Wszystko się komplikuje, kiedy chłopak postanawia zaszantażować braci Russo, że ujawni spoilery dotyczące fabuły produkcji.

Przeczytaj także

Co ciekawe, Kevin Feige wystąpi jako złoczyńca, który jest parodią Thanosa. Czarny charakter o imieniu Chinnos, może pochwalić się nadzwyczaj rozwiniętym podbródkiem.

The Simpsons Fot. foto: materiały promocyjne/Fox

Cameo twórców Marvel Studios ma związek z przejęciem przez Disneya studia Fox i oficjalne dołączenie Simpsonów do tytułów firmy z uszami Myszki Miki. Niewykluczone, że serial, który w 2019 roku świętuje 30. urodziny trafi w przyszłości na platformę streamingową Disney+.

Przeczytaj także

"The Simpsons" - kiedy premiera najnowszego odcinka?

Serial stworzony w 1989 roku przez Matta Groeninga i Jamesa L. Brooksa jest emitowany regularnie na kanale Fox. W naszym kraju produkcja jest dostępna w stacji Fox Polska. Niestety polscy widzowie są zmuszeni oglądać odcinki z poprzedniego sezonu, co oznacza, że występ gościnny Feigego i braci Russo zobaczymy dopiero w przyszłym roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Twórca „The Simpsons” po latach potwierdził teorię fanów serialu

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.