„The Walking Dead” 8. będzie jak filmy Schwarzeneggera i Stallone'a

Sergiusz Kurczuk
26.09.2017 11:29
„The Walking Dead” 8. będzie jak filmy Schwarzeneggera i Stallone'a Fot. kadry z filmów

Do premiery 8. sezonu „The Walking Dead” zostało już niewiele czasu. Osoby pracujące przy serialu zdradzają coraz więcej sekretów na temat nowych przygód ocalonych przed apokalipsą zombie. Tym razem pojawi się coś dla miłośników kina akcji z lat 80. ze Schwarzeneggerem i Stallone w rolach głównych. 

To, że 8. sezon „The Walking Dead” będzie naszpikowany akcją, wiadomo już od momentu, w którym zaprezentowano zwiastun na San Diego Comic Con 2017. Ponad 5-minutowa zapowiedź w głównej mierze składała się ze scen rodem z filmów akcji. Oczywiście elementy tego gatunku są w serialu obecne od samego początku, ale tym razem scen strzelanin, wybuchów i ucieczek ma być zdecydowanie więcej. W końcu główni bohaterowie wypowiedzieli wojnę Neganowi i jego ludziom. Aktorzy, którzy wcielili się w postacie znane z komiksów Roberta Kirkmana, zapowiadają, że nowy sezon przyniesie atmosferę dobrze znaną z filmów akcji sprzed 3 dekad.

Seth Gilliam, który gra ojca Gabriela, rozmawiał niedawno z magazynem Entertainment Weekly. W wywiadzie nadchodzący sezon „The Walking Dead” porównał do klasycznych filmów z lat 80. Arnolda Schwarzeneggera i Sylvestra Stallone'a

To będzie jak Schwarzenegger kontra Stallone z filmów z lat 80. Myślę, że na każdy odcinek przypada z 10 wybuchów. Gdzie się nie odwrócisz, ktoś do czegoś strzela, albo coś wysadza. Będzie naprawdę sporo akcji. Wydaje mi się, że nie widzieliśmy jej w takiej ilości w telewizji od czasów, kiedy na antenie była „Drużyna A”. 

Austin Amelio, wcielający się w Dwighta, ma podobne spostrzeżenia, ale ujął je w mniej elegancki sposób. 

Ten sezon jest, k***a naładowany akcją i adrenaliną. Poprzedni był wyskocznią, teraz będzie prawdziwa petarda. To, co się wydarzy, będzie naprawdę szalone!

Czy te opisy pokryją się z rzeczywistością? Zobaczymy już 24 października 2017 roku, kiedy pojawi się pierwszy odcinek nowego sezonu. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.