"Thor 4" - Chris Hemsworth zdradził, kiedy wystartują zdjęcia do filmu

26.11.2019 14:26
Avengers: Endgame|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

Marvel Studios zapowiedziało, że Taikia Waititi powróci jako reżyser  w filmie "Thor: Love and Thunder". Chris Hemsworth wie, kiedy zaczną się zdjęcia do produkcji.

Podczas San Diego Comic Con 2019 przedstawiciele Marvel Studios potwierdzili, że wkrótce zobaczymy czwartą cześć przygód Thora. Do serii powrócą nie tylko Chris Hemsworth i Taika Waititi, ale również długo nieobecna Natalie Portman, która przeistoczy się w Mighty Thor. Fani nie mogą doczekać się premiery "Thor: Love and Thunder". Odtwórca Odinsona został niedawno zapytany, kiedy rozpocznie się produkcja filmu.

"Thor: Love and Thunder" - Chris Hemsworth zdradził kiedy rozpoczną się zdjęcia do filmu

Thor od swojego debiutu w 2011 roku przeszedł sporą metamorfozę. Z nadętego, pięknie zbudowanego, długowłosego syna króla Asgardu, stał się naprawdę fajnym kolesiem, co udowodniono w filmie "Avengers: Endgame". Pod koniec produkcji oddał królestwo Asgardu w ręce Valkyrie, a sam ruszył na poszukiwanie przygód u boku Strażników Galaktyki. Już niedługo powróci w nowym filmie Taiki Waititiego.

Przeczytaj także

Jak podaje serwis Comic Book Movie, Chris Hemsworth, który wciela się w boga piorunów, pojawił się na Tokyo Comic-Con 2019. Tam podał garść informacji dotyczących wyczekiwanej kontynuacji "Thora: Ragnarok".

Wiem, że pracują w tej chwili bardzo ciężko i jestem podekscytowany, że możemy znowu dać wam coś świeżego. Biorąc pod uwagę zakończenie "Endgame", mamy mnóstwo dróg, którymi można podążyć i ponownie dokonać drastycznej zmiany, co jest bardzo ekscytujące.

Ta wypowiedź sugeruje, że najprawdopodobniej Thor zrzuci brzuszek piwny i zrobi porządek ze swoimi włosami, wracając do dawnej chwały. Aktor zdradził, że jeszcze nie widział scenariusza, ale wie w przybliżeniu, kiedy będzie musiał pojawić się na planie zdjęciowym "Thor: Love and Thunder". Praca nad filmem rozpocznie się pod koniec roku 2020 lub na początku 2021.

Przeczytaj także

Obecnie Taika Waititi pracuje nad swoją najnowszą produkcją, opowiadającą o najgorszej drużynie piłki nożnej na świecie. Nie wiadomo jeszcze, czy filmowiec skończył już pracę nad scenariuszem "Love and Thunder" ale zapowiada jednak, że fani "Ragnarok" powinni być usatysfakcjonowani.

Przeczytaj także

"Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera?

Hemsworth nie zdradził zbyt wielu szczegółów na temat "Thora 4". Wiadomo, że na pewno zobaczymy drugoplanowych ulubieńców fanów MCU - Korga i Mieka. Dwaj kosmici zadebiutowali w "Ragnarok" oraz pojawili się u boku Odinsona w "Endgame". Wygląda na to, że na stałe dołączą do ekipy dawnego króla Asgardu. Na dalsze informacje na temat "Love and Thunder" musimy poczekać jeszcze kilka lat. Premiera filmu została zaplanowana dopiero na 5 listopada 2021 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Natalie Portman jako Thor, Mahershala Ali jako Blade i zapowiedź Fantastycznej Czwórki - Marvel na SDCC 2019

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.