"Thor: Love and Thunder" - Ryan Gosling wystąpi w nowym filmie Marvela?

19.08.2019 10:42
Ryan Gosling|undefined Fot. Matt Crossick/Press Association/East News

Według najnowszych informacji Ryan Gosling ma szansę dołączyć do obsady filmu "Thor: Love and Thunder". Czy gwiazda "Pamiętnika" zagra w produkcji Marvela?

Chociaż do premiery czwartej części przygód Thora zostało jeszcze bardzo dużo czasu, jest to chyba najbardziej wyczekiwana produkcja Marvel Studios. Wszystko dlatego, że za filmem "Love and Thunder" ponownie odpowie Taika Waititi, który "Thorem: Raganrok", tchnął w serię nowe życie. Według najnowszych plotek w obsadzie czwartego "Thora" ma się pojawić Ryan Gosling.

"Thor 4" - Ryan Gosling w filmie Marvela?

Miłośnicy produkcji MCU nie mogą doczekać się, kiedy zobaczą, nową przygodę gromowładnego Asgardczyka (Chris Hemsworth). Tym bardziej że według zapowiedzi miano Thora przejmie jego dawna ukochana - Jane Foster (Natalie Portman). Film ponownie zrewolucjonizuje serię i to nie tylko z powodu radykalnej zmiany, ponieważ według najnowszych doniesień Ryan Gosling ma szansę wystąpić w nadchodzącej produkcji.

Przeczytaj także

Spekulacje pojawiły się po tym, jak na portalu Just Jared zamieszczono zdjęcie, na którym Waititi i Gosling opuszczają lokal po wspólnym lunchu.

Ryan Gosling został zauważony podczas spotkania z reżyserem "Thora 4" Taiką Waititim!

Oczywiście samo spotkanie nie musi mieć związku z filmem "Thor: Love and Thunder". Poza tym Waititi pracuje obecnie nad inną produkcją, która trafi do kin przed nowym "Thorem". Chodzi o "Next Goal Wins" - fabularną adaptację dokumentu pod tym samym tytułem, opowiadającą o najgorszej drużynie piłkarskiej świata.

 

Należy jednak wziąć pod uwagę, że produkcje Marvel Studios od samego początku słyną z angażowania wielkich gwiazd kina. Wśród wielu znanych nazwisk wystarczy wymienić, chociażby Anthony'ego Hopkinsa, Roberta Redforda, Cate Blanchett czy Samuela L. Jacksona. W nadchodzącym filmie "Eternals" zobaczymy kolejne dwie gwiazdy dużego formatu, które dołączyły do MCU - Angelinę Jolie i Salmę Hayek.

Przeczytaj także

"Thor 4"- kiedy premiera?

Na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat dołączenia Goslinga do kinowego uniwersum Marvela. Trudno jednak mówić o szczegółach produkcji, skoro zdjęcia do niej ruszą dopiero na początku 2020 roku. Obecnie wiadomo, że oprócz Hemswortha i Portman zobaczymy ponownie Tessę Thompson. Waititi nie tylko odpowie za scenariusz i reżyserię filmu, ale również znowu wcieli się w Korga. Premiera została zapowiedziana na 5 listopada 2021 roku.

Zobacz też: Ryan Gosling zostanie Batmanem? 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.