"Thor: Love and Thunder" doczekał się finałowego zwiastuna. Dużo nowych scen [WIDEO]

24.06.2022 12:04
"Thor: Love and Thunder" doczekał się finałowego zwiastuna. Dużo nowych scen [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Marvel Studios/Disney

Więcej miłości i więcej grzmocenia... znaczy piorunów. W sieci pojawił się kolejny, finałowy (?) zwiastun filmu "Thor: Love and Thunder", w którym widzimy sporo niewidzianych wcześniej scen. 

Thor: Love and Thunder - zobaczcie zwiastun nowego filmu

Krzyczące kozy, przystojni bogowie, wojownicze boginie, gość z kamieni, niepokojący złoczyńca, a wszystko to podlane "Sweet Child O' Mine" Gunsów - tak możemy pokrótce opisać film "Thor: Love and Thunder" od Taiki Waititiego (znając reżysera, właśnie takim opisem sprzedał ten film Marvel Studios - przyp. red.).

Polecamy

W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu, który skupia się na emocjonalnej podróży Thora, ewolucji Jane, Walkirii i Korga, a także przyjaźni między superbohaterami i innymi bogami. No i na krzyczących kozach. Całość jest kolorowa, zabawna, urocza i absurdalna, czyli taka jak każdy inny film Waititiego. Więcej nie musimy chyba dodawać.

A i oczywiście pojawiają się też Strażnicy Galaktyki, którzy będą odgrywali całkiem sporą rolę na początku filmu - a przynajmniej tak się może wydawać po nowych materiałach promocyjnych. Zobaczcie zwiastun produkcji "Thor: Love and Thunder" poniżej:

W filmie Marvel Studios "Thor: Love and Thunder" Bóg Piorunów (Chris Hemsworth) wyrusza na wyjątkową misję, by odnaleźć wewnętrzny spokój. Przyjemną emeryturę Thora przerywa jednak spotkanie z Gorrem Rzeźnikiem Bogów (Christian Bale) - galaktycznym zabójcą, który pragnie zagłady wszystkich wiecznych istot.

Polecamy

Aby stawić czoła zagrożeniu, Thor wzywa na pomoc Walkirię (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) i swoją byłą dziewczynę Jane Foster (Natalie Portman), która z niewiadomych przyczyn potrafi władać jego magicznym młotem Mjolnirem. By odkryć tajemnicę Rzeźnika Bogów i powstrzymać go nim będzie za późno, bohaterowie muszą się zmierzyć z kosmicznymi przeciwnościami.

Produkcja "Thor: Love and Thunder" zadebiutuje w kinach już 8 lipca 2022 roku. Wiemy, że w filmie pojawią się również wszyscy Strażnicy Galaktyki (oprócz Gamory), czyli Chris Pratt, Pom Klementieff, Dave Batista, Vin Diesel i Bradley Cooper, a także m.in. Russell Crowe, który wcieli się w boga Zeusa.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.