"Thor: Love and Thunder" doczekał się finałowego zwiastuna. Dużo nowych scen [WIDEO]

24.06.2022 12:04
"Thor: Love and Thunder" doczekał się finałowego zwiastuna. Dużo nowych scen [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Marvel Studios/Disney

Więcej miłości i więcej grzmocenia... znaczy piorunów. W sieci pojawił się kolejny, finałowy (?) zwiastun filmu "Thor: Love and Thunder", w którym widzimy sporo niewidzianych wcześniej scen. 

Thor: Love and Thunder - zobaczcie zwiastun nowego filmu

Krzyczące kozy, przystojni bogowie, wojownicze boginie, gość z kamieni, niepokojący złoczyńca, a wszystko to podlane "Sweet Child O' Mine" Gunsów - tak możemy pokrótce opisać film "Thor: Love and Thunder" od Taiki Waititiego (znając reżysera, właśnie takim opisem sprzedał ten film Marvel Studios - przyp. red.).

Polecamy

W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu, który skupia się na emocjonalnej podróży Thora, ewolucji Jane, Walkirii i Korga, a także przyjaźni między superbohaterami i innymi bogami. No i na krzyczących kozach. Całość jest kolorowa, zabawna, urocza i absurdalna, czyli taka jak każdy inny film Waititiego. Więcej nie musimy chyba dodawać.

A i oczywiście pojawiają się też Strażnicy Galaktyki, którzy będą odgrywali całkiem sporą rolę na początku filmu - a przynajmniej tak się może wydawać po nowych materiałach promocyjnych. Zobaczcie zwiastun produkcji "Thor: Love and Thunder" poniżej:

W filmie Marvel Studios "Thor: Love and Thunder" Bóg Piorunów (Chris Hemsworth) wyrusza na wyjątkową misję, by odnaleźć wewnętrzny spokój. Przyjemną emeryturę Thora przerywa jednak spotkanie z Gorrem Rzeźnikiem Bogów (Christian Bale) - galaktycznym zabójcą, który pragnie zagłady wszystkich wiecznych istot.

Polecamy

Aby stawić czoła zagrożeniu, Thor wzywa na pomoc Walkirię (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) i swoją byłą dziewczynę Jane Foster (Natalie Portman), która z niewiadomych przyczyn potrafi władać jego magicznym młotem Mjolnirem. By odkryć tajemnicę Rzeźnika Bogów i powstrzymać go nim będzie za późno, bohaterowie muszą się zmierzyć z kosmicznymi przeciwnościami.

Produkcja "Thor: Love and Thunder" zadebiutuje w kinach już 8 lipca 2022 roku. Wiemy, że w filmie pojawią się również wszyscy Strażnicy Galaktyki (oprócz Gamory), czyli Chris Pratt, Pom Klementieff, Dave Batista, Vin Diesel i Bradley Cooper, a także m.in. Russell Crowe, który wcieli się w boga Zeusa.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.