"Thor: Love and Thunder" - kolejny klip z filmu przedstawia nam spotkanie dwóch Thorów

23.06.2022 11:59
"Thor: Love and Thunder" - kolejny klip z filmu przedstawia nam spotkanie dwóch Thorów Fot. materiały prasowe/Marvel Studios/Disney

W sieci zadebiutował kolejny klip z filmu "Thor: Love and Thunder", który zadebiutuje w kinach już za kilka tygodni. Zobaczcie materiał ze spotkania dwóch Thorów.

Thor: Love and Thunder - zobaczcie klip z nowego filmu Marvela

Podczas śniadaniowego programu "Good Morning America" zaprezentowano nowy klip z filmu "Thor: Love and Thunder", który przedstawia nam przedsmak spotkania Thora (Chris Hemsworth) z Potężną Thor/Jane Foster (Natalie Portman). Całość jest właściwie rozmową między bogiem piorunów a Korgiem, podczas której panowie dyskutują o okolicznościach zerwania pary, a także nowej tożsamości Jane.

Polecamy

Pojawia się nawet pytanie o zazdrość względem Mjolnira, czyli młota, który onegdaj należał do Thora, a teraz został naprawiony przez Jane. Korg myli też Jane z Jodie Foster, ale trzeba mu wybaczyć, bo to w końcu kosmita, który na Ziemi spędził raptem kilka lat. 

Zobaczcie materiał z "Thor: Love and Thunder" poniżej:

W filmie Marvel Studios "Thor: Love and Thunder" Bóg Piorunów (Chris Hemsworth) wyrusza na wyjątkową misję, by odnaleźć wewnętrzny spokój. Przyjemną emeryturę Thora przerywa jednak spotkanie z Gorrem Rzeźnikiem Bogów (Christian Bale) - galaktycznym zabójcą, który pragnie zagłady wszystkich wiecznych istot.

Polecamy

Aby stawić czoła zagrożeniu, Thor wzywa na pomoc Walkirię (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) i swoją byłą dziewczynę Jane Foster (Natalie Portman), która z niewiadomych przyczyn potrafi władać jego magicznym młotem Mjolnirem. By odkryć tajemnicę Rzeźnika Bogów i powstrzymać go nim będzie za późno, bohaterowie muszą się zmierzyć z kosmicznymi przeciwnościami.

Produkcja "Thor: Love and Thunder" zadebiutuje w kinach już 8 lipca 2022 roku. Wiemy z poprzednich zwiastunów, że w filmie pojawią się również wszyscy Strażnicy Galaktyki (oprócz Gamory), czyli Chris Pratt, Pom Klementieff, Dave Batista, Vin Diesel i Bradley Cooper, a także m.in. Russell Crowe, który wcieli się w boga Zeusa.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.