"Thor: Love and Thunder" - kolejny klip z filmu przedstawia nam spotkanie dwóch Thorów

23.06.2022 11:59
"Thor: Love and Thunder" - kolejny klip z filmu przedstawia nam spotkanie dwóch Thorów Fot. materiały prasowe/Marvel Studios/Disney

W sieci zadebiutował kolejny klip z filmu "Thor: Love and Thunder", który zadebiutuje w kinach już za kilka tygodni. Zobaczcie materiał ze spotkania dwóch Thorów.

Thor: Love and Thunder - zobaczcie klip z nowego filmu Marvela

Podczas śniadaniowego programu "Good Morning America" zaprezentowano nowy klip z filmu "Thor: Love and Thunder", który przedstawia nam przedsmak spotkania Thora (Chris Hemsworth) z Potężną Thor/Jane Foster (Natalie Portman). Całość jest właściwie rozmową między bogiem piorunów a Korgiem, podczas której panowie dyskutują o okolicznościach zerwania pary, a także nowej tożsamości Jane.

Polecamy

Pojawia się nawet pytanie o zazdrość względem Mjolnira, czyli młota, który onegdaj należał do Thora, a teraz został naprawiony przez Jane. Korg myli też Jane z Jodie Foster, ale trzeba mu wybaczyć, bo to w końcu kosmita, który na Ziemi spędził raptem kilka lat. 

Zobaczcie materiał z "Thor: Love and Thunder" poniżej:

W filmie Marvel Studios "Thor: Love and Thunder" Bóg Piorunów (Chris Hemsworth) wyrusza na wyjątkową misję, by odnaleźć wewnętrzny spokój. Przyjemną emeryturę Thora przerywa jednak spotkanie z Gorrem Rzeźnikiem Bogów (Christian Bale) - galaktycznym zabójcą, który pragnie zagłady wszystkich wiecznych istot.

Polecamy

Aby stawić czoła zagrożeniu, Thor wzywa na pomoc Walkirię (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) i swoją byłą dziewczynę Jane Foster (Natalie Portman), która z niewiadomych przyczyn potrafi władać jego magicznym młotem Mjolnirem. By odkryć tajemnicę Rzeźnika Bogów i powstrzymać go nim będzie za późno, bohaterowie muszą się zmierzyć z kosmicznymi przeciwnościami.

Produkcja "Thor: Love and Thunder" zadebiutuje w kinach już 8 lipca 2022 roku. Wiemy z poprzednich zwiastunów, że w filmie pojawią się również wszyscy Strażnicy Galaktyki (oprócz Gamory), czyli Chris Pratt, Pom Klementieff, Dave Batista, Vin Diesel i Bradley Cooper, a także m.in. Russell Crowe, który wcieli się w boga Zeusa.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.