"Thor: Love and Thunder" - oto usunięta scena, która pokazuje kolejnego z bogów

05.09.2022 14:27
"Thor: Love and Thunder" - oto usunięta scena, która pokazuje kolejnego z bogów Fot. Everett Collection/East News

W sieci pojawiła się usunięta scena z filmu Marvela "Thor: Love and Thunder". I w sumie dobrze, że została wycięta, bo nie dodaje do filmu, ani nic ważnego, ani nie jest ciekawa.

Thor: Love and Thunder - zobaczcie usuniętą scenę z filmu

Najnowszy film MCU, czyli "Thor: Love and Thunder" niebawem trafi na DVD i Blu-ray (a jest już dostępny na Disney+). Z tego powodu w sieci pojawiła się usunięta scena z produkcji Taiki Waititiego i możemy jedynie powiedzieć, że dobrze, iż nie pojawiła się w filmie.

Polecamy

Ta bowiem nie zawiera wyciętych fragmentów z Peterem Dinklage'em, czy Laną Heady (oboje są znani z "Gry o tron"), tylko przedstawia nam Thora, Walkirię oraz Korga, którzy przemierzają Omnipotent City w celu poszukiwania Zeusa. Trafiają jednak na jego najmłodszego syna, Dionizosa. Ten, podobnie jak inni bogowie, jest zmitrężonym, rozpitym, rozpieszczonym i totalnie odklejonym od rzeczywistości głupkiem (co akurat do Dionizosa pasuje całkiem nieźle, biorąc pod uwagę jego boską "branżę"). 

Dionizos grany przez Simona Russella Beale'a pojawił się w kinowej wersji filmu, ale wygląda na to, że początkowo miał pełnić o wiele większą rolę - Waititi przygotował bowiem dłuższą wersję filmu, która została skrócona. Jeden z tych wyciętych fragmentów możecie zobaczyć poniżej:

Film "Thor: Love and Thunder" jest inspirowany słynnym komiksem Marvela autorstwa Jasona Aarona, opowiadającym o Jane Foster, która stała się godna Mjolnira i została boginią piorunów. Sam tytułowy bohater przechodzi natomiast swego rodzaju kryzys wieku średniego i postanawia przejść na superbohaterską emeryturę.

Kiedy na horyzoncie pojawia się jednak zagrożenie w postaci Gorra, który zaczyna mordować bogów różnych religii. Wówczas Thor zwołuje bandę znajomych bohaterów w postaci Korga, Walkirii oraz wspomnianej Jane i wspólnie postanawiają powstrzymać Bogobójcę.  

W rolach głównych wystąpili Chris Hemsworth, Natailie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale. Produkcja trafiła do kin 8 lipca 2022 roku i jak wspomnieliśmy, obecnie jest dostępna na Disney+.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.