Nowe usunięte sceny z filmu „Thor: Ragnarok” z udziałem Grandmastera i Doctora Strange'a

Natalia Hluzow
23.02.2018 17:39
Dr Strange Grandmaster|undefined Fot. kadry z filmu "Thor: Ragnarok"

Domowe wydanie filmu „Thor: Ragnarok” zawiera mnóstwo materiałów dodatkowych, którymi fani chętnie dzielą się w sieci. Ich niekwestionowaną gwiazdą jest Grandmaster, ale znalazło się też miejsce dla Doctora Strange'a i innych bohaterów.

Po ogromnym sukcesie w kinach na całym świecie, „Thor: Ragnarok” rusza na podbój domowych ekranów. Wersja cyfrowa filmu trafiła do sprzedaży 20 lutego 2018 roku, zaś fizyczne egzemplarze DVD i Blu-Ray będzie można kupić w Polsce już od 14 marca 2018. Wydanie zawiera całą masę nowych materiałów, wśród których znalazły się m.in. wywiady, wpadki z planu oraz rozszerzone i usunięte sceny, których największą gwiazdą jest Jeff Goldblum.

„Thor: Ragnarok” - usunięte sceny z Grandmasterem

Na naszej stronie prezentowaliśmy już usuniętą scenę z hologramem Grandmastera oraz inny fragment z udziałem Jeffa Goldbluma, w którym grany przez niego bohater objaśnia Lokiemu i Walkirii niewerbalne metody komunikacji, które według niego stosuje się w całej galaktyce. Od kilku dni po sieci krążą jeszcze dwie inne sceny z udziałem tej wyjątkowej postaci. 

Pierwsza z nich przedstawia rozszerzoną wersję spotkania Grandmastera z Thorem na planecie Sakaar. Dziwaczny bohater wprowadza swojego więźnia i przyszłego gladiatora do równie dziwacznego jak on świata funkcjonującego pod jego rządami.

Natomiast kolejny materiał nie jest już sceną, która miała znaleźć się w filmie, lecz specjalnie zrealizowanym wideo nawiązującym do filmiku z udziałem Darryla. W zapowiedzi filmu „Thor: Ragnarok” Darryl był ziemskim współlokatorem Thora. W nowym one-shocie widzimy, że po wyprowadzce boga piorunów, pracujący w korporacji Darryl zamieszkał z... Grandmasterem!

„Thor: Ragnarok” - Doctor Strange w alternatywnej scenie

W 3. części „Thora wystąpił gościnnie Benedict Cumberbatch, który w filmach MCU wciela się w Doctora Strange. Scena z jego udziałem mogła być jednak dłuższa i wyglądać zupełnie inaczej, niż ta, którą ostatecznie widzieliśmy w kinie. Szczególnie jeśli chodzi o miejsce, w którym znalazł się Loki. Jeden z fanów podzielił się tą alternatywną wersją na swoim Twitterze. 

„Thor: Ragnarok” był jednym z najlepiej przyjętych filmów superbohaterskich 2017 roku. Zebrał pozytywne recenzje krytyków i zachwycił kinową publiczność, która łącznie na całym świecie wydała na niego ponad 850 milionów dolarów. Polska premiera filmu „Thor: Ragnarok” na DVD i Blu-Ray już 14 marca 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.