„Thor: Ragnarok” w 1. zwiastunie z muzyką Led Zeppelin

Robert Skowronski
10.04.2017 17:00
„Thor: Ragnarok” w 1. zwiastunie z muzyką Led Zeppelin Fot. kadr z wideo

Jest zabawnie. Marvel postanowił zaserwować humor w stylu „Strażników Galaktyki”. Przekonajcie się sami oglądając zwiastun filmu „Thor: Ragnarok”.

Asgardczyk ściął włosy i jest gotowy na stanie się międzygalaktycznym gladiatorem. A to dlatego, bo Thor został uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony Mjölnira musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — Hulkiem.

Na pewno szykuje się nowy rozdział w filmowych perypetiach Thora. „Ragnarok” leży dość daleko od tego, do czego przyzwyczaiła nas seria o blondwłosym herosie Marvela. Niemała w tym zasługa reżysera, którym jest Taika Waititi, twórca takich wybornych i nieoczywistych komedii, jak „Co robimy w ukryciu”, „Orzeł kontra rekin” czy „Dzikie łowy”.

Marvel popisał się dużą odwagą dając szansę reżyserowi związanemu z kinem festiwalowym, nie zaś z wysokobudżetowymi produkcjami. Wszystko wskazuje jednak na to, że zaowocuje to niecodziennym efektem, który powinien oczarować widzów.

Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu „Thor: Ragnarok”, w którym przygrywa „Immigrant Song” od Led Zeppelin:

W obsadzie „Thor: Ragnarok” oprócz Chrisa Hemswortha znaleźli się również Tom Hiddleston, Mark Ruffalo, Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Anthony Hopkins, Benedict Cumberbatch i Idris Elba. Scenariusz przygotowali Craig Kyle, Christopher Yost, Stephany Folsom oraz Eric Pearson. Film wkroczy na polskie ekrany 25 października 2017 roku.

Thor ujrzymy również w „Avengers: Infinity War”, gdzie zjawią się także bohaterowie ze „Strażników Galaktyki”. Obraz ma być wstępem do kulminacyjnego widowiska podsumowującego i kończącego pierwsze trzy fazy kinowego uniwersum Marvela, czyli „Avengers 4”. Ten obraz wejdzie do kin w 2019 roku. „Infinity War” mamy się zaś spodziewać 4 maja 2018 roku. Scenariusz do filmu piszą Christopher Markus i Stephen McFeely, reżyserować będą bracia Russo.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.