„Thor: Ragnarok” w pełnym pochwał Szczerym Zwiastunie od Screen Junkies

Natalia Hluzow
07.03.2018 18:35
thor honest trailer|undefined Fot. kadr z wideo

Odcinek serii Honest Trailers poświęcony filmowi „Thor: Ragnarok” czyni rzadki wyjątek wobec produkcji Marvela i zamiast wyśmiewać błędy, przede wszystkim zwraca uwagę na jej zalety.

Rzadko zdarza się, by twórcy serii Honest Trailers chwalili omawiany w „szczerym zwiastunie” film zamiast go wyśmiewać. Wszak o to w całej zabawie chodzi, by wytknąć danej produkcji wszystko, co było w niej złe, nieudolne, głupie, sztampowe czy nietrafione. Dlatego też wspomniane pochwały miały miejsce zaledwie kilka razy i dotyczyły tylko tych filmów, w których Screen Junkies naprawdę nie potrafili lub nie chcieli znaleźć wad. Było tak m.in. z filmem „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz” braci Russo, o którym tajemniczy głos nie powiedział niemal ani jednego złego słowa, a także w przypadku „Mrocznego Rycerza” Christophera Nolana, który ostatecznie skwitowano słowami „kogo my oszukujemy, ten film jest kur**sko dobry”. Tym razem nie jest może aż tak różowo, ale jedno jest pewne – „Thor: Ragnarok” naprawdę podobał się twórcom tego Szczerego Zwiastuna. 

Honest trailer filmu „Thor: Ragnarok”

Twórcy zabawnego trailera chwalą przede wszystkim nową formułę filmu odrzucającą wszystko, z czym dotychczas kojarzył się filmowy Thor. Zwracają też uwagę na poczucie humoru, które rozluźnia niemal każdą scenę. Osiągnięcia te przypisują słusznie reżyserowi, twierdząc jednocześnie, że przyjęcie i wykorzystanie dziwactw, jakimi cechuje się Taika Waititi, było doskonałą decyzją Marvela. Screen Junkies zwracają również uwagę na fakt, że choć „Thor 3” jest jednym wielkim wygłupem, przedstawione w nim postaci są o wiele lepiej nakreślone, niż towarzysze superherosa z poprzednich części, a cała produkcja jest nie tylko najlepszym filmem o Thorze, ale też najlepszym filmem o Hulku i najlepszym filmem o Dr Strange. Przy okazji zastanawiają się też, czy aby na pewno to Loki jest adoptowanym członkiem rodziny... Całość możecie obejrzeć poniżej:

„Thor: Ragnarok” na DVD i Blu-Ray

Już niebawem wszyscy, którzy nie mieli okazji zobaczyć 3. części „Thora w kinie, będą mogli (legalnie!) obejrzeć ją w domu. Już 14 marca 2018 roku „Thor: Ragnarok” zadebiutuje na DVD i Blu-Ray, o czym przypomina specjalny zwiastun dystrybutora (tym razem całkiem na serio):

„Thor: Ragnarok” zarobił w kinach na całym świecie ponad 850 milionów dolarów, był jednym z najpopularniejszych filmów 2017 roku i zyskał dużą przychylność krytyków, którzy prześcigali się w peanach pochwalnych. Jak widać, jeśli coś jest naprawdę dobre, broni się samo. Nawet w takich satyrycznych produkcjach, jak seria Honest Trailers.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.