Thor ściął włosy. Nowe zdjęcia z „Thor: Ragnarok”

Robert Skowronski
09.03.2017 12:01
Thor ściął włosy. Nowe zdjęcia z „Thor: Ragnarok” Fot. kadr z filmu

Udostępniono serię zdjęć z filmu „Thor: Ragnarok”. Szykuje się szereg zmian. Zobaczcie.

Reżyserem obrazu, który wkroczy na polskie ekrany 25 października 2017 roku, jest Taika Waititi - ten sam, który przedstawił nam „Co robimy w ukryciu”. Scenariusz przygotowali zaś Craig Kyle, Christopher Yost, Stephany Folsom oraz Eric Pearson.

Thor, pozbawiony swojego młota Mjölnira, jest więźniem w dalekim zakątku wszechświata. Wkrótce ma nastąpił Ragnarok - nordycki koniec świata. Bohater musi się szybko uwolnić i wrócić do domu, by ocalić Asgard przez zagładą. Zagrożenie sprowadziła bezwzględna Hela. Zanim jednak Thor będzie mógł uratować swój świat, stanie do walki w zawodach gladiatorów. Nie będzie to łatwe, ponieważ jego przeciwnikiem zostanie Hulk.

Taika Waititi w udzielonym wywiadzie porównał swój film do „Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów”:

Robię film z Thorem, Doktorem Strange’em, Hulkiem, Lokim i każda postać jest specyficzna i inna. „Wojna bohaterów” to ludzie i międzyludzkie problemy. Nasz film to stworzenia, różne istoty i bardzo różniący się od siebie bohaterowie. Także skupiamy się na ludzkich problemach, ale osadzonych w kosmosie i na innych światach.

W obsadzie filmu „Thor: Ragnarok” znaleźli się m.in. Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Mark Ruffalo, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Anthony Hopkins, Benedict Cumberbatch i Idris Elba. Magazyn „Entertainment Weekly” udostępnił zdjęcia pokazujące bohaterów dzieła:

Ujawniono, że zanim Thor trafi na planetę Sakaar, to Hulk będzie juz tam cenionym wojownikiem. Chris Hemsworth na określenie wymienionej planety użył sformułowania „kosmiczna speluna”.

Thor pojawi w „Avengers: Infinity War”, które ma być wstępem do kulminacyjnego widowiska podsumowującego i kończącego pierwsze trzy fazy kinowego uniwersum Marvela, czyli „Avengers 4”. W  „Infinity War”, które trafi do kin 4 maja 2018 roku, zjawią się także bohaterowie ze „Strażników Galaktyki”. Scenariusz do filmu piszą Christopher Markus i Stephen McFeely, reżyserować będą bracia Russo.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.