Thor spuszcza łomot zabawkom Avengersów na planie „Infinity War”

Robert Skowronski
06.06.2017 14:21
Thor spuszcza łomot zabawkom Avengersów na planie „Infinity War” Fot. kadr z wideo + Dzik Pejnta

Plan Marvelowskiego widowiska „Avengers: Infinity War” wystartował w styczniu 2017 roku. Możecie zobaczyć jak poczyna sobie na nim Chris Hemsworth.

Czy to zasługa nadchodzącego filmu „Thor: Ragnarok”, że superbohater coraz śmielej sobie heheszkuje we wszelkiej maści materiałach? Jakby nie było zachowania potężnego Asgardczyka potrafią sprawić, że widz śmieje się do rozpuku. Żarty żartami, ale czy Hemsworth przy okazji zdradził jaką bitwę zobaczymy w „Avengers: Infinity War”?

Na poniższym wideo obserwujemy zabawę Thora figurkami z wizerunkami bohaterów Marvela. Posiadacz Mjölnira stroi sobie żarty z poszczególnych postaci - Kapitana Amerykę nazywa idiotą, Hawkeye wygląda dla niego, jak berliński fan techno, a Spider-Man to po prostu dzieciak. Przy pomocy swojego młota udowadnia, że byłby w stanie rozłożyć na łopatki każdego z tych „mocarzy”. Sympatią darzy jedynie Hulka, traktując go jako swojego kumpla.

Zobaczcie to zresztą na własne oczy:

Śmiesznie, śmiesznie, ale być może właśnie z tego typu potyczką będziemy mieli do czynienia na ekranie w dziele braci Russo? O fabule „Avengers: Infinity War” wciąż zbyt wiele nie wiemy. Obraz ma trafić do nas 4 maja 2018 roku, a na ekranie zjawią się również bohaterowie ze „Strażników Galaktyki”. Później zaś, w 2019 roku, mamy się doczekać „Avengers 4”.

 Sporo wcześniej, bo 25 października 2017 roku, w kinach zjawi się „Thor: Ragnarok”. W obsadzie oprócz Chrisa Hemsworth znaleźli się również Tom Hiddleston, Mark Ruffalo, Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Anthony Hopkins, Benedict Cumberbatch i Idris Elba. Reżyserem filmu jest Taika Waititi, twórca takich dzieł, jak „Co robimy w ukryciu”, „Orzeł kontra rekin” czy „Dzikie łowy”.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.