Tim Burton zniszczy Wam dzieciństwo. Tak będzie wyglądał Dumbo w jego wersji

Sergiusz Kurczuk
17.07.2017 16:30
|center Fot. kadr z filmu

„Dumbo” to jedna z klasycznych animacji Disneya. Okazuje się, że niebawem powstanie remake filmu, a za kamerą usiądzie Tim Burton. Jak na Burtona przystało, słonik, zamiast rozczulać... przeraża!

Dumbo” to jedna z najsmutniejszych, ale również najbardziej uroczych postaci Disneya. Słodki słonik o ogromnych uszach na stałe zagościł w wyobraźni milionów dzieci na całym świecie. Podczas D23 Expo wyjawiono, że niebawem powstanie remake animacji z 1941 roku. To obok „Króla Lwa” i „Alladyna”, kolejna odświeżona wersja klasycznego filmu Disneya, którą zobaczymy w najbliższym czasie. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że film wyreżyseruje Tim Burton.

Jeśli widzieliście chociaż jeden film Burtona, to wiecie, że nowe przygody Dumbo mogą nie przypaść do gustu młodszej widowni. Z kolei dorosłym, którzy oglądali pierwowzór, remake Burtona zapewne zniszczy beztroskie wspomnienia z dzieciństwa. Model głównego bohatera, który zaprezentowano podczas D23, nie pomaga. Zdjęcia Dumbo obiegły już sieć i głosy internautów, łagodnie mówiąc, nie są zbyt przychylne.

Kto pozwolił Timowi Burtonowi zniszczyć Dumbo?

Odmawiam oglądania aktorskiego Dumbo ponieważ...
1. Reżyseruje go Tim Burton

2.Dumbo nie wygląda już uroczo

Dumbo Tima Burtona skulony w rogu twojego pokoju, pół widoczny w przygaszonym świetle. Widzi cię.

Nie ma się co dziwić, tym reakcjom. Realistyczna wersja animowanego słonika wygląda jak rodem z jednego z najstraszniejszych koszmarów. Są jednak takie osoby, które jakimś cudem widzą w modelu urok rysunkowego oryginału.

Nie wiem jak wy, ale ja myślę, że Dumbo Tima Burtona wygląda całkiem słodziutko.

W nowej wersji Dumbo pojawią się tacy aktorzy, jak Danny DeVito, Collin Farell, Eva Green i Michael Keaton. Ciekawe czy w głównej roli wystąpi jeden z ulubionych aktorów Burtona - Johnny Depp. Premiera aktorskiej wersj „Dumbo” planowana jest na 29 marca 2019 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.