Timothee Chalamet będzie romansował z kanibalką w filmie twórcy "Tamtych dni, tamtych nocy" [WIDEO]

11.08.2022 16:14
Timothee Chalamet będzie romansował z kanibalką w filmie twórcy "Tamtych dni, tamtych nocy" [WIDEO] Fot. Sipa USA/Sipa USA/East News

Reżyser "Tamtych dni, tamtych nocy", "This is Us" oraz "Suspirii" Luca Guadagnino ponownie połączył siły z gwiazdorem "Diuny". Zobaczcie zwiastun "Bones And All".

Timothee Chalamet znów zagra główną rolę w filmie Luki Guadagnino

Film "Bones and All" to adaptacja powieści Camille DeAngeliis pod tym samym tytułem. Ten opowiada o dwójce nastoletnich kanibali i społecznych wyrzutków, którzy postanawiają uciec do Ameryki Ronalda Reagana. Po drodze nauczą się życia, a także dowiedzą się, że przeszłości nigdy nie można tak naprawdę ukryć.

Polecamy

Całość będzie połączeniem dramatu, horroru i romansu, co w gruncie rzeczy nie jest specjalnie zaskakujące. Patrząc na dotychczasową filmografię Guadagnino, włoski reżyser radzi sobie dość dobrze w miksowaniu powyższych gatunków, także nie inaczej powinno być i tym razem.

Timothee Chalamet podzielił się oficjalnym krótkim zwiastunem "Bones and All":

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, reżyserem filmu jest oczywiście Luca Guadagnino. Scenariusz na podstawie książki DeAngeliis przygotował David Kajganich. W obsadzie oprócz Chalameta pojawią się m.in. Mark Rylance, Taylor Russell, Andre Holland, Chloe Sevigny, David Gordon Green, Jake Horowitz i Michael Stuhlbarg.

Światowa premiera filmu będzie miała miejsce podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Wenecji. Wiemy też, że "Bones and All" trafi 23 listopada do amerykańskich kin. Niestety, polska data premiery nie jest na razie znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.