Timothee Chalamet zagra w horrorze o kanibalce. Reżyserem twórca "Tamtych dni, tamtych nocy" i "Suspirii"

29.01.2021 15:12
Call me by your name Fot. Co/Sony/Kobal/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Timothee Chalamet nominowany do Oscara za rolę w filmie "Tamte dni, tamte noce" wystąpi w kolejnym filmie Luki Guadagnino. Tym razem wcieli się w partnera kanibalki.

Luca Guadagnino to reżyser, który doskonale radzi sobie zarówno z horrorem, jak i melodramatem, czego dowodami są uznane przez krytyków i uwielbiane przez widzów filmy "Suspiria" oraz "Tamte dni, tamte noce". W swoim najnowszym dziele postanowił więc połączyć obydwa gatunki, ekranizując powieść "Bones & All" autorstwa Camille DeAngelis. 

Polecamy

"Bones and All", czyli tak Cię kocham, że Cię zjem

"Bones & All" to opowieść z pogranicza horroru i romansu, której główną bohaterką jest nastoletnia Maren Yearly. Dziewczyna od urodzenia cierpi na dziwną przypadłość, która sprawia, że nie potrafi oprzeć się ludziom, którym na niej zależy. I to nie w kontekście erotycznym, lecz kulinarnym. Maren czuje żądzę zabijania i zjadania osób, które ją kochają. Opuszczona przez matkę w wieku 16 lat, postanawia odszukać ojca, by poznać źródło swoich problemów.

Scenariusz na podstawie powyższej historii napisze Dave Kajganich, który napisał już dla Guadagnino "Nienasyconych" i "Suspirię".

Zobacz także

Timothee Chalamet w nowym filmie Luki Guadagnino

W główną rolę w "Bones and All" wcieli się Taylor Russell, 26-letnia aktorka znana m.in. serialu Netfliksa "Zagubieni w kosmosie". Partnerował jej będzie Timothee Chalamet, który po poprzedniej współpracy z Luką Guadagnino otrzymał nominację do Oscara (w wieku 23 lat).

Chalamet i Guadagnino od dłuższego czasu szukali sposobu, by ponownie połączyć siły na ekranie. Jednym z pomysłów było nakręcenie sequela "Tamtych dni, tamtych nocy". Nie wiadomo jednak, czy produkcja dojdzie do skutku w związku z kanibalsko-seksualną aferą, której bohaterem stał się partnerujący Chalametowi Armie Hammer.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.