„To: Rozdział 2”: Jessica Chastain udostępniła zdjęcie promujące sequel „Tego”

Natalia Hluzow
19.07.2018 14:16
Bev - Fot. kadr z filmu "To"; Derek Storm/Everett Collection/ EAST NEWS

Gwiazda, która wciela się w dorosłą Bev w ekranizacji powieści „To”, podzieliła się grafiką symbolizującą zmianę warty w miasteczku Derry.

Trwają prace na planie kontynuacji filmu „To”, który w 2017 roku podbił kina na całym świecie, stając się najlepiej zarabiającym horrorem wszech czasów. W drugim rozdziale filmowej opowieści bazującej na słynnej książce Stephena Kinga bohaterowie będą starsi o prawie 30 lat, w związku z czym młodych aktorów zastąpiła nowa, dorosła obsada (dzieciaki pojawią się tylko w retrospekcjach).

Jessica Chastain, która ma na swoim koncie role w filmach „Gra o wszystko”, „Sama przeciw wszystkim”, „Interstellar”, „Służące” czy „Marsjanin”, wciela się w dorosłą Bev, graną w pierwszej części „Tego” przez Sophie Lillis. Aktorka na swoim Twitterze podzieliła się uroczą grafiką przedstawiającą obie wersje bohaterki.

„To: Rozdział 2” – pierwsze zdjęcia z filmu

Na zdjęciu promującym film „To: Rozdział 2” młodziutka Sophia Lillis symbolicznie przekazuje Jessice Chastain czerwony balonik demonicznego klauna.

Prace na planie filmu „To: Rozdział 2” rozpoczęły się na przełomie czerwca i lipca 2018, co w swoich mediach społecznościowych zasygnalizowała zarówno Jessica Chastain, jak i James McAvoy.

Aktor, znany m.in. z roli młodego Charlesa Xaviera w serii „X-Men”, na swoim Instagramie podzielił się też pierwszymi zdjęciami obsady drugiego rozdziału „Tego”, na których znaleźli się zarówno młodzi aktorzy z pierwszej części, jak i gwiazdy wcielające się w sequelu w ich starsze wersje :

W filmie „To 2” prócz Jamesa McAvoya w roli Billa i Jessiki Chastain w roli Bev wystąpią: Bill Hader jako Richie, James Ransone i Andy Bean jako Eddie i Stan, Jay Ryan jako Ben, Isaiah Mustafa jako Mike, a także Xavier Dolan w roli Adriana Mellona i Will Beinbrink jako mąż Bev. Obowiązkowo powróci też Bill Skarsgård w roli Pennywise’a.

Reżyserem filmu pozostał Andy Muschietti. Za scenariusz ponownie odpowiada Gary Daberman. „To: Rozdział 2” trafi do kin we wrześniu 2019 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.