„To: Rozdział 2”: Kolejny aktor dołączył do obsady filmu jako dorosły członek Klubu Frajerów

Natalia Hluzow
24.05.2018 16:50
To - Klub frajerów|undefined Fot. materiały prasowe

Kontynuacja filmu „To” zaczęła nabierać kształtów. Obsadzono już sześcioro z siedmiorga dorosłych członków Klubu Frajerów. Kto wcieli się w postać Bena?

Horror Muschiettiego oparty na słynnej powieści Stephena Kinga pt. „To” okazał się olbrzymim sukcesem, który pobił rekordy popularności i przyniósł ponad 700 milionów dolarów dochodów ze sprzedaży biletów. Już niebawem rozpoczną się zdjęcia do 2. rozdziału historii o Klubie Frajerów i jego zmaganiach z demonicznym Pennywisem. Akcja filmu „To: Rozdział 2” będzie toczyła się 27 lat po wydarzeniach z pierwszej części i skupi się na losach dorosłych bohaterów, którzy powrócą do rodzinnego Derry, by raz na zawsze rozprawić się z morderczym klaunem.

„To: Rozdział 2” – obsada

Dotychczas poznaliśmy już pięcioro odtwórców głównych ról w filmie „To: Rozdział 2”. Największymi gwiazdami filmu będą bez wątpienia James McAvoy, który wcieli się w Billa Denbrougha oraz Jessica Chastain, która zagra Beverly Marsh. W filmie pojawi się również Bill Harder, który zastąpi Finna Wolfharda w roli Richiego Toziera. Niedawno pojawiła się też informacja, że Eddiego Kasbraka zagra Andy Bean, zaś w Stana Urisa wcieli się James Ransone. 

Z najnowszych informacji wynika natomiast, że jako szósty do obsady dołączył Jay Ryan, który wystąpi w roli dorosłego Bena Hanscoma.

Jay Ryan zostanie dorosłym Benem Hanscomem w 2. rozdziale „To”

Jay Ryan znany jest przede wszystkim z seriali telewizyjnych, takich jak „Top of the Lake” i „Piekna i bestia”. Rola w filmie „To: Rozdział 2” będzie dla niego pierwszą okazją do zaprezentowania się w wielkim kinowym hicie. Fani „To” liczyli, że w roli Bena pojawi się Chriss Pratt, gdyż podobnie jak Ben – dziś jest przystojnym mężczyzną, choć w przeszłości był pulchnym chłopcem. Teraz kiedy nadzieje te legły w gruzach, widzowie będą musieli zaakceptować, że dorosłym Benem został Jay Ryan.

„To: Rozdział 2” – kiedy premiera

Zdjęcia do filmu „To: Rozdział 2” rozpoczną się już w czerwcu 2018 w Pinewood Toronto Studios. Ekipa powróci też do Port Hope, a więc miasteczka, które wciela się w filmowe Derry.

Za scenariusz filmu, podobnie jak w przypadku „To”, odpowiada Gary Dauberman. Reżyserią zajmie się ponownie Andy Muschietti. Premiera filmu ma odbyć się 6 września 2019 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.