"To: Rozdział 2": w sieci pojawiło się wideo zza kulis, a w nim... nowe sceny z filmu

02.08.2019 12:13
Fot. YouTube/Warner Bros. Pictures

Już niedługo na ekrany kin wchodzi film "To: Rozdział 2". W sieci w związku z tym pojawiło się właśnie wideo zza kulis produkcji, w którym widzimy nowe sceny z 2. części horroru.

Już 6. września na ekrany polskich kin wchodzi 2. część horroru "To", który powstał na podstawie książki Stephena Kinga. Dorośli już członkowie Klubu Frajerów spotkają się ponownie, żeby rozprawić się z przerażającym Pennywise'em. W sieci pojawiło się właśnie wideo zza kulis produkcji, w którym Stephen King oraz reżyser filmu, Andres Muschietti, opowiadają o nowej części. Co najlepsze, możemy zobaczyć nowe sceny z "Rozdziału 2".

Zobacz także: "To: Rozdział 2" - twórcy horroru o "manipulacjach i perwersjach" Pennywise'a

"To: Rozdział 2": nowe sceny z filmu w wideo zza kulis

Wideo trafiło do sieci oczywiście w ramach promocji filmu. Pokazuje ono, jak realizowano horror, ale również ukazuje nowe sceny z produkcji.

Przeczytaj także

W filmiku widzimy zupełnie nowe sceny, które nie znalazły się w zwiastunie. Jest też więcej Pennywise'a

"To: Rozdział 2" na ekrany kin wejdzie 6 września. W filmie występują m.in.: James McAvoy, Jessica Chastain, Jay Ryan oraz Andy Bean.

Zobacz także: Stephen King powiedział, że Donal Trump jest straszniejszy niż jego powieści

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.