Tobey Maguire i Andrew Garfield w "Spider-Manie 3". Sony komentuje doniesienia

16.10.2020 11:28
Tobey Maguire i Andrew Garfield w "Spider-Manie 3". Sony komentuje doniesienia Fot. Everett Collection / Everett Collection/EAST NEWS

Kilka dni temu w internecie pojawiły się plotki dotyczące występu Tobeya Maguire'a i Andrew Garfielda w filmie "Spider-Man 3". Sony postanowiło na nie odpowiedzieć.

Chociaż w sieci pojawiły się bardzo interesujące doniesienia o potencjalnym crossoverze między różnymi wersjami kinowych Spider-Manów, to Sony niestety zaprzeczyło tym informacjom. Firma za pośrednictwem Deadline podzieliła się krótkim oświadczeniem, w którym napisała stanowczo: "Andrew Garfield i Tobey Maguire nie zostali obsadzeni w Spider-Manie 3".

Tobey Maguire i Andrew Garfield jednak nie zagrają w MCU?

Wygląda więc na to, że fani na razie będą musieli się jeszcze chwilę wstrzymać z entuzjazmem wobec nadchodzącego filmu, który miał być (według plotek) aktorską wersją "Spider-Mana: Uniwersum".  

Przeczytaj także

Plotki wydawały się być coraz to mocniejsze, gdy do J.K. Simmonsa, powracającego niedawno w roli J. Jonah Jamesona, dołączył Jamie Foxx, który wcielał się przecież w Electro w filmie "Niesamowity Spider-Man 2". Oznacza to, że mamy dwóch bohaterów z uniwersów, które już widzieliśmy ze Spider-Manami w wersjach Tobey'ego Maguire'a oraz Andrew Garfielda. 

Później potwierdzono również, że w "Spider-Manie 3" pojawi się Benedict Cumberbatch w roli Doktora Strange'a i wszystko zaczęło być jasne - czyżbyśmy mieli do czynienia z podróżowaniem po różnych równoległych uniwersach?

Przeczytaj także

Na razie jednak to wciąż są spekulacje. Do premiery "Spider-Mana 3" pozostał jeszcze ponad rok. W trakcie tak długiego okresu wiele może się zmienić i pozostaje nam mieć nadzieję, że obsadzenie Maguire'a i Garfielda będzie jedną z tych zmian. Film ma zadebiutować w kinach w grudniu 2021 roku.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.