Tobey Maguire w filmie „Spider-Man: Far From Home”? Tego chcą fani MCU

Sergiusz Kurczuk
09.10.2018 16:27
Tobey Maguire w filmie „Spider-Man: Far From Home”? Tego chcą fani MCU Fot. kadr z filmu Spider-Man

Fani filmów Marvela stworzyli petycję, w której domagają się, by Tobey Maguire wystąpił w produkcji „Spider-Man: Far From Home”. W jakiej roli miałby pojawić się na ekranie?

Tobey Maguire był jednym z tych aktorów, którzy przetarli szlaki współczesnemu kinu spuerbohaterskiemu. To właśnie dzięki jego kreacji Spider-Mana w 3 filmach z początku nowego milenium, producenci z Hollywood nie zapomnieli o pajęczym herosie i kilka lat później stworzyli całkiem nową serię z Andrew Garfieldem w roli głównej. Bez tych filmów prawdopodobnie Tom Holland nie zostałby po latach kolejnym wcieleniem Petera Parkera. Chociaż większość geeków uważa, że młody Brytyjczyk jest najlepszym Spider-Manem w historii kinematografii, to nie zapominają o korzeniach filmów o Ścianołazie. Z tego powodu powstała dość nietypowa petycja internetowa.

„Spider-Man: Far From Home” - Tobey Maguire wystąpi w filmie?

Okazuje się, że fani filmów od Marvel Studios chcieliby ponownie zobaczyć Tobeya Maguire'a w filmie o Spider-Manie. Wszystkich fanów Toma Holland pragniemy od razu uspokoić. Nie chodzi wcale o zastąpienie młodego aktora pierwszym kinowym odtwórcą herosa. Rola Maguire'a miałaby się ograniczać do występu gościnnego, o czym napisał autor petycji Owen Lee. 

Pomyślcie tylko, jak fajnie byłoby, gdyby pierwszy filmowy Spider-Man zaliczyłby cameo w MCU jako roznosiciel pizzy. To mógłby być również zalążek Spider-Verse w MCU.

Petycja pojawiła się na stronie change.org. Jej cel to 50 tysięcy podpisów. W ciągu 3 dni od uruchomienia listu otwartego, jego autorowi udało się już zebrać prawie 40 tysięcy zwolenników pomysłu. Jeśli chcecie dopisać swoje nazwisko, kliknijcie TUTAJ.

„Spider-Man: Far From Home” - kiedy premiera?

Filmy Marvel Studios słyną z wszelkiego rodzaju Easter eggów - od poukrywanych nawiązań do komiksów, przez odniesienia do tekstów popkultury na ich twórcach kończąc. Trzeba przyznać, że byłby to miły prezent dla osób, które wychowywały się na filmach o Spider-Manie z twarzą Maguire'a. Pomysł na filmowe Spider-Verse jest całkiem ciekawy, ale biorąc pod uwagę, że Sony w grudniu 2018 roku wypuszcza film animowany o alternatywnych Spider-Manach, wydaje się być raczej nierealny do spełnienia.

W sequelu „Spider-Man: Homecoming” Peter wraz z przyjaciółmi ze szkoły wyruszy na wakacje po Europie. Spotka tam wielu nowych wrogów, prawdopodobnie Scopriona, Hydro-Mana, Chameleona, Molten Mana i głównego przeciwnika - Mysterio, granego przez Jake'a Gyllenhaala. Film w reżyserii Jona Watta wejdzie do kin 5 lipca 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.