Tom Cruise może nakręcić film w kosmosie. Wiemy, kiedy ruszą zdjęcia

23.09.2020 11:01
Tom Cruise może nakręcić film w kosmosie. Wiemy, kiedy ruszą zdjęcia Fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Zaczyna się nowa era kinematografii - Tom Cruise i reżyser Doug Liman mogą polecieć nagrywać film na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Wiemy też, kiedy panowie mają zrealizować swoją "misję".

Tom Cruise od prawie 25 lat pokazuje, że dla niego nie istnieje coś takiego, jak "Misja: Niemożliwa". Aktor udowodnił to po raz kolejny, ponieważ podobno dostał już pozwolenie na nagrywanie filmu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.  

Tom Cruise poleci w kosmos nagrywać film

Jak podaje TMZ, lista pasażerów wysyłanych na ISS między 2020 a 2023 rokiem zawiera nazwisko m.in. Toma Cruise'a i reżysera Douga Limana. Duet ma skorzystać z rakiet SpaceX Crew Dragon i pojawić się na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w październiku 2021 roku.

Przeczytaj także

Sama produkcja ma być filmem akcji/przygodowym i ma ponad 200 milionów dolarów budżetu ze strony Universal Studios. Projekt wciąż nie ma tytułu, ale wiemy, że powstanie. Potwierdził to chociażby szef NASA Jim Bridenstine, który potwierdził wiadomość w oficjalnym oświadczeniu agencji kosmicznej. Jak sam stwierdził, projekt ma "zainspirować kolejne pokolenia inżynierów i naukowców do spełnienia ambitnych planów NASA w przyszłości".

Cóż, to że Ziemia jest dla Toma Cruise'a za mała raczej nie powinno nikogo dziwić. Po wspinaniu się na Burdż Chalifę, zwisaniu z helikoptera, trzymaniu się startującego samolotu i skoku HALO (wyskok powyżej 7,5 km nad ziemią) aktor nie ma już zbyt dużo do zrobienia na naszej niebieskiej planecie. Teraz czas na podbój kosmosu. Niestety, więcej szczegółów na temat projektu nie znamy.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.