Tom Cruise przyleciał na premierę "Top Gun: Maverick" helikopterem [WIDEO]

06.05.2022 15:43
Tom Cruise przyleciał na premierę "Top Gun: Maverick" helikopterem [WIDEO] Fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Tom Cruise słynie z tego, że większość swoich popisów kaskaderskich wykonuje sam - dlatego fakt, że sam przyleciał helikopterem na premierę nowego filmu "Top Gun", raczej nie powinien nikogo dziwić.

Tom Cruise sam przyleciał helikopterem na premierę nowego Top Guna

Tom Cruise po raz kolejny udowodnił, że sukcesy "Mission: Impossible" i pracy kaskaderskiej w tych produkcjach nie są przypadkowe. Aktor postanowił pokazać film "Top Gun: Maverick" na lotniskowcu amerykańskiej marynarki wojennej USS Midway w okolicach San Diego - na tym niespodzianki się jednak nie skończyły.

Polecamy

Jak podaje PAP, przed seansem Cruise wylądował na pokładzie okrętu helikopterem, który osobiście pilotował. Potem podobno powiedział do zgromadzonych na pokładzie fanów, że przyjechanie Uberem byłoby zbyt proste.

Jeden z producentów filmu, Jerry Bruckheimer potwierdził na czerwonym dywanie, że Tom Cruise oczywiście wykonał wszystkie popisy kaskaderskie w "Top Gun: Maverick" własnoręcznie. Niczego innego się nie spodziewaliśmy.

Polecamy

Jak pewnie pamiętacie, film "Top Gun: Maverick" miał pierwotnie zadebiutować w 2019 roku, ale został opóźniony. Potem oczywiście wybuchła pandemia koronawirusa, więc produkcję przesunięto w czasie po raz kolejny i summa summarum nowa pozycja z Tomem Cruisem ma się pojawić w kinach 27 maja 2022 roku. 

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarce wojennej, Pete "Maverick" Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele lotniczej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller). Młodziak jest synem znanego z pierwszej odsłony Goose'a. 

W pozostałych rolach wystąpili między innymi Jennifer Connelly, Ed Harris, Jon Hamm, Miles Teller, Glen Powell oraz Manny Jacinto.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.