Tom Cruise zagra w „Mumii”?

Robert Skowronski
25.11.2015 12:27
Tom Cruise zagra w „Mumii”? Fot. Ons.pl

Aktor znalazł w swoim grafiku lukę na nową produkcję. Tom Cruise prowadzi rozmowy dotyczące wystąpienia w reboocie „Mumii”.

Gwiazdor w 2016 roku pojawi się na ekranie w filmach „Jack Reacher: Never Go Back” oraz w „Van Helsingu”, zaś w 2017 zobaczymy go w obrazie „Mena” w reżyserii Douga Limana. Aktor miał również wystąpić w „Luna Parku”, ale jednak do tego nie dojdzie. W grafiku Toma Cruise'a pojawiła się tym samym luka, którą trzeba przecież jakoś wypełnić.

Doniesienia mówią, że aktor jest właśnie w środku rozmów dotyczących obsadzenia go w odświeżonej wersji „Mumii” studia Universal. W jakiej roli miałby się pojawić? Mówi się, że miałby wcielić się w byłego członka Navy Seals, który stanie oko w oko z... kobietą-mumią. Sugeruje to wymiana tweetów między Jeffem Sneiderem a Justinem Krollem, dziennikarzami filmowymi:

Więc Cruise zagra Mumię czy postać w stylu Nicka Fury, która połączy się z uniwersum potwora, a Mumia będzie kobietą?

Sądzę raczej, że zagra ex-żołnierza Navy Seals, choć może się to jeszcze zmienić. Mumia prawdopodobnie będzie kobietą.

Scenariusz do obrazu pisze Jon Spaights. Nie ujawniono szczegółów historii, wiadomo jednak, że ma się ona rozgrywać we współczesnych czasach. Reżyserami i producentami będą prawdopodobnie Chris Morgan i Alex Kurtzman - panowie nie mieli do tej pory doświadczenia w roli twórców filmów.

Już wcześniej zapowiedziano, że film ma stracić na atmosferze grozy na rzecz rozbudowanych scen akcji. Studio chce z tej produkcji uczynić wariację na temat „Avengers”.

Co sądzicie o udziale Toma Criuse'a w tym filmie?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.