Tom Hanks uczy dzieci życia w zwiastunie filmu "A Beautiful Day In The Neighborhood"

23.07.2019 13:00
Tom Hanks uczy dzieci życia w zwiastunie filmu "A Beautiful Day In The Neighborhood" Fot. kadr z filmu "A Beautiful Day in the Neighborhood"

Gwiazdor kina wcieli się w pana Rogersa, legendarnego prezentera telewizyjnego, który uczył dzieci życia przez ponad 30 lat (1968-2001). Zobaczcie wideo z Tomem Hanksem.

Do sieci trafił zwiastun filmu "A Beautiful Day in the Neighborhood" z Tomem Hanksem w roli głównej. Produkcja będzie biografią znanego prezentera telewizyjnego, pana Freda Rogersa. Zapowiedź twierdzi, że "wystarczy tylko jedna osoba, aby spowodować uśmiechy na ustach całego świata". Dowiadujemy się również, że nowy obraz z Tomem Hanksem trafi do kin już 28 listopada 2019 roku.

Tom Hanks jako ikona telewizji w zwiastunie A Beautiful Day in the Neighborhood

Zwiastun zapowiada lekki i przyjemny film, który ma się skupić na zainspirowaniu widza do bycia lepszym i milszym człowiekiem. Zresztą zobaczcie sami:

Przeczytaj także

W sieci znajdziemy również oficjalny opis fabuły nadchodzącego filmu o panu Rogersie, którego głównym bohaterem będzie dziennikarz Lloyd Vogel:

Tom Hanks wciela się w postać pana Rogersa, we współczesnej historii o tym, jak uprzejmość triumfuje nad cynizmem. Całość oparta jest na prawdziwej historii przyjaźni Freda Rogersa i dziennikarza Toma Junoda. Kiedy znużony życiem dziennikarz (Matthew Rhys) poznaje Freda Rogersa, powoli porzuca swój sceptycyzm, ucząc się empatii, uprzejmości i przyzwoitości od najbardziej lubianego w Ameryce sąsiada.

Tak jak wspomnieliśmy, nowy film z Tomem Hanksem w roli głównej pojawi się w kinach już 28 listopada 2019 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.