Tom Hanks znalazł najlepszego przyjaciela - pieska. Zobaczcie zwiastun filmu "Finch"

21.09.2021 11:37
Tom Hanks znalazł najlepszego przyjaciela - pieska. Zobaczcie zwiastun filmu "Finch" Fot. Apple TV+/Ferrari Press/East News

Tom Hanks udaje się na podróż, by znaleźć nowy dom dla swojego pieska oraz świeżo zbudowanego robota w filmie "Finch". Zobaczcie zwiastun nadchodzącej produkcji.

Tom Hanks, piesek i robot gwiazdami filmu Finch. Zobaczcie zwiastun

Film wyreżyserowany przez Miguela Sapochnika (reżysera kilku odcinków "Gry o tron") przedstawi nam historię tytułowego Fincha (w tej roli Tom Hanks), który poszukuje bezpiecznego miejsca do życia dla swojej dziwnej rodzinki.

Polecamy

Jak czytamy w opisie fabuły filmu "Finch":

Tom Hanks wciela się w Fincha, inżyniera i ocalałego po katastroficznym wybuchu na słońcu, który sprawił, że świat jest obecnie jednym wielkim pustkowiem. Ale Finch przez ostatnie 10 lat mieszkał w podziemnym bunkrze, gdzie razem ze swoim psem Goodyearem stworzyli swój własny świat.

To tam duet zmienia się w trio:

Finch tworzy więc robota, który ma się zajmować Goodyearem, gdy ten już nie będzie mógł. Razem wyruszają w podróż po zniszczonym amerykańskim zachodzie, gdzie Finch stara się przedstawić robotowi Jeffowi, jak piękne potrafi być życie.

Polecamy

A poniżej znajdziecie zwiastun filmu "Finch", który może być przemiłym sposobem na spędzenie jesiennego wieczoru:

Tom Hanks niedawno dołączył do filmu Wesa Andersona, w którym ma wystąpić "w drobnej roli gościnnej", jak podaje The Hollywood Reporter. Gwiazd w nim jednak nie zabraknie, ponieważ w obsadzie znajdą się m.in. Tilda Swinton, Bill Murray i Adrien Brody. 

Jeśli chodzi natomiast o "Fincha", to produkcja ma zadebiutować na AppleTV+ już 5 listopada 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.