Tom Hardy jako Al Capone w zwiastunie biografii słynnego gangstera. Znamy datę premiery!

16.04.2020 08:46
Foto: Chris Pizzello/Invision/ East News|undefined Fot. Chris Pizzello/Invision/ East News

W sieci ukazał się pierwszy zwiastun długo zapowiadanej biografii Ala Capone. Poznaliśmy też datę premiery.

Tom Hardy jako jeden z najsłynniejszych gangsterów w dziejach to produkcja, którą zapowiadano od dawna. Odtwórca głównej roli podzielił się nawet z fanami zdjęciem w charakteryzacji, ale na tym temat się zakończył. Fani zaczęli się wręcz obawiać, że "Fonzo" (bo tak początkowo zatytułowany był film) ostatecznie się nie ukaże. Nic jednak bardziej mylnego. Reżyser podzielił się właśnie pierwszym zwiastunem produkcji, która otrzymała też nowy tytuł i oficjalną datę premiery.

"Capone" - Tom Hardy w pierwszym zwiastunie

Zwiastun filmu "Capone" prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

Co ciekawe, produkcja nie skupi się na "latach świetności" słynnego gangstera. Tom Hardy zaprezentuje nam Ala Capone, który po 10 latach odsiadki zaczyna cierpieć na demencję i usiłuje poradzić sobie z czynami, jakiś się w życiu dopuścił.

Przeczytaj także

Reżyserem filmu jest Josh Trank, który napisał również scenariusz. Oprócz Toma Hardy'ego na ekranie zobaczymy Lindę Cardellini, Matta Dillona, Kyle'a MacLachlana, Kathrine Narducci, Jacka Lowdena i Gino Cafarelliego. "Capone" ukaże się już 12 maja 2020 roku. Nie trafi jednak do kin. Dostępny będzie w sieci na platformach VoD

Zobacz też: Top 14 - najlepsze filmy gangsterskie w historii kina 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.