Tom Hardy potwierdził, kto wyreżyseruje sequel "Venoma"?

01.08.2019 12:27
Foto: Wiese/FaceToFace/REPORTER|undefined Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER

Plotki związane z posadą reżysera "Venoma 2" krążą po sieci od dłuższego czasu. Wygląda na to, że odtwórca głównej roli zdradził, kto zajmie to stanowisko.

Od kiedy ogłoszono, że powstanie sequel "Venoma" z Tomem Hardym w roli głównej, fani spekulowali do kogo powędruje stanowisko reżysera. Wśród głównych kandydatów znaleźli się Travis Knight ("Bumblebee"), Rupert Waytt ("Geneza planety małp") oraz Andy Serkis ("Księga dżungli"). Czyżby odtwórca głównej roli zdradził na kogo padł wybór?

Tom Hardy potwierdził, kto wyreżyseruje sequel "Venoma"?

Tom Hardy zamieścił na Instagramie tajemniczy post, przedstawiający Andy'ego Serkisa. Fani z miejsca podłapali temat, uznając to za potwierdzenie angażu Brytyjczyka na stanowisko reżysera "Venoma 2". Zgodnie z doniesieniami amerykańskich mediów, Serkis prowadził rozmowy z Sony w kwestii objęcia tej posady. Post Hardy'ego zniknął jednak równie szybko, co się pojawił. Czyżby aktor zdradził za wiele zbyt wcześnie? Jednak, jak powszechnie wiadomo, w internecie nic nie ginie. Zachowały się screeny wspomnianego posta, a ludzie uznali za pewnik, że to Serkis odpowie za powstanie sequela "Venoma".

Choć Andy Serkis znany jest głównie dzięki swoim dokonaniom w zakresie motion capture (Gollum, Ceasar, czy King Kong), ma on również doświadczenie reżyserskie. Jest autorem netfliksowej wersji "Legendy dżungli" oraz "Pełni życia" z Andrew Garfieldem. Pracował również po drugiej stronie kamery przy trylogii "Hobbita".

Foto: LILO/SIPA/EAST NEWS Fot. Foto: LILO/SIPA/EAST NEWS
Przeczytaj także

Sequel "Venoma" nie otrzymał jeszcze oficjalnego tytułu, ani daty premiery. Spekuluje się jednak, że nastąpi ona w październiku 2020 roku. Zdjęcia do filmu ruszą już tej jesieni.

Zobacz też: Reżyser "Venoma" wytłumaczył największa dziurę fabularną filmu

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.