Tom Hardy powraca w filmie "Venom: Let There Be Carnage". Zobaczcie zwiastun

10.05.2021 16:04
Tom Hardy powraca w filmie "Venom: Let There Be Carnage". Zobaczcie zwiastun Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun "Venom: Let There Be Carnage" z Tomem Hardym i Woodym Harrelsonem w rolach głównych. Zobaczcie wideo.

Venom: Let There Be Carnage - zobaczcie zwiastun

Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Venom: Let There Be Carnage", czyli nowej produkcji z Tomem Hardym w roli głównej. Kontynuacja przygód tytułowego antybohatera ma nadejść już we wrześniu 2021 roku, a już teraz mamy przedsmak tego, co czeka na nas w kinach.

Polecamy

Widzimy w zwiastunie, że Eddie Brock i Venom mają pewne problemy ze wspólnym życiem, ale starają się dojść do konsensusu (obaj w końcu przyjaźnią się m.in. z panią Cheng ze sklepu wielobranżowego). Brock wraca do poważnego dziennikarstwa, pracując nad serią wywiadów z Cletusem Kasadym, seryjnym mordercą i w gruncie rzeczy psychopatą, który w końcu staje się tytułowym Carnage'em. 

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun filmu:

Polecamy

Sony postanowiło wykorzystać talent Andy'ego Serkisa, zatrudniając go w roli reżysera filmu. Trzeba przyznać, że kto jak kto, ale Serkis na technologii motion capture zna się jak mało kto. Nie tylko zagrał zasługujące na Oscara role we "Władcy Pierścieni" i trylogii "Planeta Małp", ale także samemu tworząc firmę Imaginarium Productions, zajmujące się stosowaniem i rozwojem tego efektu.

Jeśli chodzi zaś o fabułę samego filmu, to ta raczej nie będzie niczym odkrywczym - wygląda na to, że Eddie i Venom będą próbowali nauczyć się jakoś ze sobą żyć, a potem będą musieli powstrzymać Kasady'ego/Carnage'a, gdy ten wyjdzie w końcu na wolność. 

Jednak to dzięki tej prostocie i charyzmie Toma Hardy'ego w obydwóch rolach, oryginalny "Venom" był takim hitem finansowym dla Sony. Po co więc zmieniać przynoszącą zyski formułę?

Film "Venom: Let There Be Carnage" zadebiutuje w kinach już 24 września 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.