Tom Hardy wystąpi jako Jafar w aktorskim „Aladynie”?

Kamil Dachnij
12.06.2017 14:17
Tom Hardy wystąpi jako Jafar w aktorskim „Aladynie”? Fot. kadr z filmu

Anonimowe źródła podają, że ceniony brytyjski aktor może pojawić się w aktorskiej adaptacji „Aladyna”, której reżyserem będzie Guy Ritchie. 

Niemałym zaskoczeniem w mediach było wybranie Guya Ritchiego na reżysera aktorskiego remake’u jednej z najsłynniejszych animacji Disneya. Tym bardziej, gdy weźmiemy pod uwagę, jaką porażką okazał się jego najnowszy film, „Król Artur. Legenda miecza”. Jednak okazuje się, że to nie koniec niespodzianek. Pisaliśmy już, że Will Smith może wystąpić w „Aladynie” jako Dżin. Teraz jednak pojawiły się plotki, że reżyser próbuje namówić Toma Hardy’ego, aby zagrał rolę Jafara, złoczyńcy w nadchodzącym filmie. Jak donosi jedno z anonimowych źródeł:

Guy jest wielkim fanem dorobku Toma Hardy’ego. Odbyły się już rozmowy i choć póki co nadal nie zapadła konkretna decyzja, to aktor pozostaje jednym z ulubionych kandydatów reżysera. Wszystko zależy od jego harmonogramu i zobowiązań przy innych produkcjach.

Panowie mieli okazję wcześniej ze sobą współpracować podczas słabo przyjętego przez widownię i krytykę filmu gangsterskiego „Rock’N’Rolla” z 2008 roku, gdzie Hardy zagrał rolę Przystojnego Boba. Jednak „Aladyn” byłby dość ciekawym wyłomem dla aktora, który dotychczas znany był przede wszystkim z grania w mocnych filmach, jak chociażby w ostrej czarnej komedii „Bronsonie” Nicolasa Windinga Refna z 2008 roku, czy „Zjawie” Alexandro Gonzaleza Inarritu z 2015 roku, gdzie solidnie dał popalić Leonardo DiCaprio.

Z racji, że bajki Disneya są określane przez niektórych jako narzędzie szatana, to strach pomyśleć, co powiedzą o aktorskiej wersji „Aladyna”, gdzie być może zagra facet mający w przeszłości problemy z narkotykami i alkoholem. Póki co jest to tylko plotka, ale trzeba przyznać, że niecodzienna.  Gdyby aktor faktycznie zdecydował się na zagranie Jafara, to byłaby to druga niesamowita informacja ostatnimi czasy związana z jego decyzjami zawodowymi.

Przypomnijmy, że Tom Hardy zagra Venoma, jednego z najbardziej ikonicznych wrogów Spider-Mana, który później w komiksach stał się kimś w rodzaju antybohatera. Solowy film Venoma ma pojawić się na ekranach 5 października 2018 roku. Ma nie być w żaden sposób powiązany z nadchodzącym rebootem „Spider-Mana”. Mamy tylko nadzieję, że Marvel nie wciśnie ciekawie zapowiadającego się projektu w kategorię PG-13. 

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.