Tom Hardy zagra w filmie wojennym z gwiazdorską obsadą. Kogo zobaczymy w "The Things They Carried"?

03.11.2020 13:19
Tom Hardy zagra w filmie wojennym z gwiazdorską obsadą. Kogo zobaczymy w "The Things They Carried"? Fot. AFP/EAST NEWS

Tom Hardy ("Venom", "Mroczny rycerz powstaje") zagra główną role w filmie "The Things They Carried" o wojnie w Wietnamie. Kogo zobaczymy jeszcze w gwiazdorskiej obsadzie?

"The Things They Carried" będzie adaptacją wojennych opowieści zebranych przez Tima O'Briena w książce o tym samym tytule. Trzeba przyznać, że twórcy traktują projekt bardzo poważnie, ponieważ do filmu została zaangażowana iście gwiazdorska obsada.

Tom Hardy głównym bohaterem filmu o wojnie w Wietnamie

Oprócz Hardy'ego, w filmie pojawią się m.in. Tye Sheridan ("Ready Player One"), Stephan James ("Homecoming"), Bill Skarsgard ("TO"), Pete Davidson ("The King of Staten Island"), Ashton Sanders ("Moonlight"), Moises Arias ("Monos"), Angus Cloud ("Euphoria"), Martin Sensmeier ("The Magnificent Seven") – with the promise that more actors are still yet to be announced.

Przeczytaj także

"The Things They Carried" zostanie wyreżyserowany przez Ruperta Sandersa, twórcę m.in. "Królewny Śnieżki i Łowcy". Tak jak wspomnieliśmy, bazą dla scenariusza będzie natomiast książka Tima O'Briena, która skupia się na oddziale młodych żołnierzy w trakcie Wojny w Wietnamie. 

Sam Tim O'Brien służył w latach 60. Dlatego też dodaje do swojego dzieła bardzo osobiste doświadczenia ze swojego życia. Adaptacją książki na potrzeby scenariusza zajmie się nominowany do Oscara Scott B. Smith.  

Przeczytaj także

Niestety, na razie nie znamy daty premiery filmu "The Things They Carried". 

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.