Tom Hiddleston i Brie Larson na planie „Kong: Skull Island”

Robert Skowronski
11.04.2016 13:14
Tom Hiddleston i Brie Larson na planie „Kong: Skull Island” Fot. kadr z wideo

Możemy wybrać się na wyspę King Konga, a to dzięki udostępnionym materiałom z realizacji filmu „Kong: Skull Island”. Zobaczcie jak wygląda proces powstawania dzieła Jordana Vogta-Robertsa.

Obraz, który ma trafić do kin 8 marca 2017 roku jest realizowany od października 2015 roku. Przez te kilka miesięcy ekipie udało się uzbierać nieco materiału, którym podzieliła się z widzami. Dzieło opowie o grupie o podróżników, którzy trafiają na tytułową wyspę króla małp. Bohaterom będzie przewodzić postać grana przez Toma Hiddlestona.

W obsadzie znalazła się zresztą cała plejada gwiazd. Na ekranie zobaczymy również Samuela L. Jacksona, Brie Larson, Johna Goodmana, Jing Tian, Coreya Hawkinsa, Jasona Mitchella, Johna Ortiza, Sheę Whighama orazToby'ego Kebbella. Scenariusz filmu napisali zaś John Gatins i Max Borenstein.

Pierwszy materiał z planu pokazuje, że możemy spodziewać się dużej dawki akcji - wybuchów i wystrzałów z broni. A co do powiedzenia na temat „Kong: Skull Island” ma Tom Hiddleston?

King Kong to postać, która zadebiutowała w kinie blisko 100 lat temu. Powróci w zupełnie nowej inkarnacji i koncepcji. Takiego go jeszcze nie widzieliście na ekranie. Podróżnicy wybierają się na niezbadaną wyspę i odkrywają, że nic nie jest takie, jak się z początku wydawało - są tam m.in. pozostałości po mitycznych stworzeniach. Gram kapitana Jamesa Conrada - rozumie on naturę i prawa rządzące dżunglą, co jest niezwykle przydatną umiejętnością. Mamy bardzo ciekawą obsadę, każdy wprowadza coś nowego i unikatowego.

Zarówno o swojej postaci, jak i pracy z innymi aktorami opowiedział Brie Larson, zdobywczyni Oscara za rolę w filmie „Pokój”:

Moja bohaterka nazywa się Weaver i jest fotoreporterką. To aktywistka, która chce pracować wśród natury i tych stworzeń, a nie z nimi walczyć. Każdy z obsady jest inny i dysponuje odmiennymi umiejętnościami. Jesteśmy z różnych stron świata. To wspaniałe doświadczenie pracować z tymi ludźmi - taka rzecz przytrafia się tylko raz w życiu.

Materiał z planu oraz wypowiedzi aktorów możecie zobaczyć w poniższym wideo:

„Kong: Skull Island” będzie już ósmym filmem, w którym pojawia się gigantyczna małpa. Ostatni raz do tematu podszedł Peter Jackson w swoim „King Kongu” z 2005 roku.

Producentami nowego dzieła będą John Jashni oraz Thomas Tull i Mary Parent. Studio Legendary obiecało, że ma zamiar uszanować oryginalnego „King Konga” i to właśnie dlatego umieści „Skull Island” w zupełnie nowej, odrębnej linii czasowej.

Jak Wam się podoba materiał z powstawania filmu „Kong: Skull Island”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.